Jump to content

Zero Kiryuu


Recommended Posts

Resmi ekleyen

Adı: Zero Kiryuu

Yaşı: 17

Kan Grubu: A

Sınıf: Gündüz Sınıfı

Göz Rengi: Hafif Menekşe

Saç Rengi: Gümüş

Boyu: 1.80 cm

Silahı: Bloody Rose (Kanlı Gül.)

En Sevdiği Alıntı: "Ne istiyorsunuz Vampirler?!"

4 yıl önce ailesi vampirler tarafından öldürülüp, akademiye bırakılan Zero, Yuuki ile gececilerin sırrının açığa çıkmaması ve normal öğrencilerin zarar görmemesi için gardiyanlık yapmaktadır.

Yuki'nin çocukluk arkadaşıdır.  Yuki müdürün evine  geldiğinden beri, ona yakın bir ilgi duymuştur. Ailesi, Vampir  Avcılarından biridir. Zero ve kardeşi Ichiru küçükken, aileleri safkan  bir vampir olan Shizuka Hio tarafından öldürülmüştür. Bundan dolayı  Vampirlere karşı içinde derin bir nefret barındırmış ve daha iyi bir  Vampir Avcısı olmaya çabalamıştır. Fakat durum, göründüğü gibi  olmayacaktır...

Çünkü, Zero'nun bir sırrı vardır.

Ruhsal Özellikleri: Zero Vampire Knight’ta Cross Akademisinin gündüz sınıfının, en gizemli,  en yakışıklı fakat bir okadar kızlardan uzak, soğuk, mesafeli karakteridir. (Ahh ahh işte bu gizemi var ya*.*)

Gelgelelim ana hatlarıyla tanıtıma, ailesi bir safkan vampir tarafından öldürülen bir vampir avcısı ailedir ve ailesi öldürülürken kendiside ısırılmış ve vampir olmuştur. Ancak vampirlerden nefret eder ve bu kendinden nefret etmesi demektir. Yani ruhsal olarak çöküntüdedir Zero. Ailesi öldürüldüğünden beri onu Cross Akademisi müdürü Kaien Cross büyütmüştür. O bir vampir avcısı olarak yetişmiştir ve Cross Akademisi koruyucularındandır. Cross’un evletlık kızı oln Yuuki’ye delicesine aşıktır ancak bunu belli etmemeye uğraşır. Onu hep korur ve ona sadık kalır. Yuuki’de ona kanını verir masum kız rollerindeo_O.  Zero’nun bir de ikiz kardeşi vardır ve bir kehanete göre vampir avcısı ailelerde doğan ikiz çocuklar lanetlenir, ve ikisinden biri diğerini öldürerek güç kazanır. Bu yüzden Zero ve ikiz kardeşi, Ichiru, inanılmaz bir çekişme içindedir ve birbirlerine düşmandırlar. Zero, hem bir vampir hem bir vampir avcısı olmanın zorluğunu hep çekmiştir. Ve onun kendiyle çelişen görüntüsü bakışları, tavırları birde Zero’nun kendine özel avcı silahi olan Bloody Rose’u tutuşu vaz geçilmezdir. Anlayacağınız müthiş bir karakterdir Zero Kiryuu. 

Viki-animetr

alıntı

Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Müthiş bir karakterde nedense animelerde böyle yakışıklı ve güçlü kişilerin (bu anime için Kaname ve Zero) animenin en saf, salak ve güçsüz kızına aşık olmasını hiçbir zaman anlamadım ve anlayamayacağım.

Katılıyorum niye giderler hep en aptal kızı bulurlar ki?

Link to post
Share on other sites

Müthiş bir karakterde nedense animelerde böyle yakışıklı ve güçlü kişilerin (bu anime için Kaname ve Zero) animenin en saf, salak ve güçsüz kızına aşık olmasını hiçbir zaman anlamadım ve anlayamayacağım.

yuuki salak deilki sadece enbaşta öle gözüküyo son bölümlerde herkesi mahvedıo kanema kadar guclu

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.