Jump to content

one piece vs karayip korsanları

apex7predator

Önerilen İletiler

aslında kurallara göre konu açmak için yeterli mesaj hakkım olmadı ama bu konu hakkında bir bilgi bulamadım :/

one piece ilk izlediğim zamanlar karayip korsanlarını anımsatmıştı acaba dedim karayip korsanları one piece esinlenme yapmış mıdır bunu araştırırkende herkesin karayip korsanlarının daha iyi olduğunu savunan gördüm :( bu sebepten dolayı 2 sorum var?

sizce esinlenmişmidir? birde korsanları anlatma bakımından hangisi daha eğlenceli anlatıyor ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

one piece ben 100 bölüm tek izledim şimdiye kadar ve tek kelimeyle harikaydı :good-job-onion-head-emoticon: karayip korsanlarının da 1. filmini izledim. eğlence ve amerikan yapımları? pek olumlu düşün

Cık cık cık insan bardak mısır alırken karşılağıp ruh eşi sandığı kıza nasıl böyle şeyler söyler 

Shanks'ın kızıl saçı ve sakalı, kesik kolu Barbaros Oruç Reis'tendir. Beyaz Sakal da aynı şekilde Barbaros'tandır. Tayfanın ona baba demesi falan.

one piece ben 100 bölüm tek izledim şimdiye kadar ve tek kelimeyle harikaydı :good-job-onion-head-emoticon: karayip korsanlarının da 1. filmini izledim. eğlence ve amerikan yapımları? pek olumlu düşünmüyorum açıkçası. karayip korsanları one pieceten esinlenmiş olabilir olmayabilir bilmem sonuçta korsan senaryosu bir şekilde benzer olacaktır :) ama korsan hayatını one piece kessinlikle daha güzel ve daha eğlenceli  işliyor :D karayip korsanlarını eğlenceli yapan sadece jack sparrow. ama one piece'in her karekteri hikayeye eğlence katıyor :D benim nacizane fikrim bu  :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dert etme bro, ben de ilk mesajımı konu açmak için kullanmıştım :D Karayip Korsanları'nın esin kaynağı avrupalı denizciler, One Piece'in esin kaynağı tüm dünya üzerinde yaşamış büyük denizciler. Türk denizcileri falan çok örnek alınmış. Daha önce bunlarla ilgili örneklemeler yapmış mıydık?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Dert etme bro, ben de ilk mesajımı konu açmak için kullanmıştım :D Karayip Korsanları'nın esin kaynağı avrupalı denizciler, One Piece'in esin kaynağı tüm dünya üzerinde yaşamış büyük denizciler. Türk denizcileri falan çok örnek alınmış. Daha önce bunlarla ilgili örneklemeler yapmış mıydık?

Desene bir uyarın eksik  :P  :P

Kural ihlali yaparsan uyarı vermek durumunda kalırım.. 

Eee korsan her yerde korsandır kesin bir şey söylemek doğru değil bence..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Emel bak admin oldun, daha tazesin, atarlısın anlıyorum, ama bana da buralarda "Admin Slayer" derler. Ezgi bilir... Canımsın :D

Cık cık cık insan bardak mısır alırken karşılağıp ruh eşi sandığı kıza nasıl böyle şeyler söyler big-eye-onion-head-emoticon.gif?12928624

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.