Jump to content

one piece vs karayip korsanları

apex7predator

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

one piece ben 100 bölüm tek izledim şimdiye kadar ve tek kelimeyle harikaydı :good-job-onion-head-emoticon: karayip korsanlarının da 1. filmini izledim. eğlence ve amerikan yapımları? pek olumlu düşün

Cık cık cık insan bardak mısır alırken karşılağıp ruh eşi sandığı kıza nasıl böyle şeyler söyler 

Shanks'ın kızıl saçı ve sakalı, kesik kolu Barbaros Oruç Reis'tendir. Beyaz Sakal da aynı şekilde Barbaros'tandır. Tayfanın ona baba demesi falan.

• 2 ay sonra...

Bir filmle karşılaştırmak pek olmaz gibime geliyor  -_- ama pek esinlenmiş gibi gelmedi bana.One piecenin büyük esin kaynaklarının olduğunu biliyorum.Tamam bunun konusu koranlık ozaman OP tan esinlenmiştir diyemeyiz.One Piece nin konusu baya geniş olduğu için bazı benzerlikler olabilir diye düşünüyorum faka kesin bişi olduğunuda söyleyemeyiz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Yok ya OP ayrı öyle Op da ki Karakterlerin karşılığı olamaz ama Karayip korsanlarının müzikleriyle acayip benzerliği de yok değil :D Zaten işin aslı ben karayip korsanlarının bütün serilerini 5 kezden fazka izlemişimdir. Korsanlığı sevdiren filmdir. OP da daha ayrıntılı yani bence kıyaslama yapmak pek doğru değil :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.