Jump to content

Sonunda Beklenen Accelerator Serisi Geliyor! Toaru Kagaku No Accelerator! (Spoiler İçerebilir)

0nLin3

Önerilen İletiler

Toaru_Kagaku_no_Accelerator-promotional_

Herkesin uzun zamandır istediği hikaye sonunda geliyor. Toaru serisinin sevilen karakteri,Akademi Şehrinin en güçlü level 6'sı, #1 Accelerator'ü konu alan manga 27 Aralıkta geliyor! Hikaye bizzat Kamachi Kazuma (Toaru Majutsu No Index serisinin yazarı) tarafından yazılmış ve Yamaji Shin (Arata Yamaji) tarafından çizilmiş olacak. Seri Dengeki Daioh'da çıkacak.

Kamachi Kazuma, Toaru Majutsu no Index serisinin ilk light novelini 2004 yılında Kiyotaka Haimura'nın çizimleriyle yayınladı. Animeyi de kapsayan 22 kitabın ardından Toaru Majutsu no Index NT serisi ile birlikte 8 kitap çıktı ve hala devam etmekte. Chuuya Kogino'nun manga uyarlaması ise Square Enix'in aylık Shonen Gengen dergisinde devam etmekte. Toaru Kagaku no Railgun yan hikayesi ise Dengeki Daioh'da. İki serininde Anime uyarlamaları FUNimation tarafından yapıldı. Toaru Kagaku no Accelerator serisi ise Seven Seas Entertainment tarafından yayınlanıyor.

9649751791811ec5ea8a655ed18606ed.png

Hikayenin Accelerator Touma tarafından yenildikten ve başına bir kuşun yarası almasından sonra geçmesi bekleniyor. Toaru Yaz Kampanyası'nda serinin 25 bölümlük bir ön izlemesi görücüye çıkmıştı. Yazdan beri beklenen seriye artık sayılı günler kaldı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonunda bulabildim tanıtım bölümünü. Kendi japonca sitesinden kaldırmışlar, bayağı zor oldu bulmak :D

http://www.mangago.com/read-manga/to_aru_majutsu_no_index_gaiden_to_aru_kagaku_no_accelerator/bt/200678/Ch0/

Edit: Bu da Accelerator hayranlarına :D Daha light novelde sizin bilmediğiniz ne accel sahneleri var...

vg4nb.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

acaba light novelini nereden bulabilirim ? :huh:

Baka-tsuki'den okuyorum ben, orada çoğu light novelin ingilizcesi var. Bu arada dün Toaru Majutsu no Index NT 9 (Light novel, yanlış hatırlamıyorsam 33. cilt mi ne oluyor ilk sezonla birlikte) çıktı. Yakında düşer internete :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.