Jump to content

manga sonu

quartz_41

Önerilen İletiler

Bence devam edecek daha narutonunn hokage olmasını göremedim narutonun hokage olmasından 3 gün filan öncesine zaman atlaması yaparlar sonra naruto hokage olur ve seri devam eder. (Naruto Hinatayla evlenmeden  bu anime bitmez!!!! Hem daha chunin olamadı daha çoook şey var naruto öyle hemen bitebilecek bi anime değil bence çünkü savaştan sonra  bitse akılda bir sürü soru işareti kalıcak mesela Gaara evlenicek mi? =D)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bence devam edecek daha narutonunn hokage olmasını göremedim narutonun hokage olmasından 3 gün filan öncesine zaman atlaması yaparlar sonra naruto hokage olur ve seri devam eder. (Naruto Hinatayla evl

Gaara kesin evlenir "Namikaze Minato"...adam oldu artık o eskiden fovarimdir şimdi biraz gözümden düşmeye başladı...

Naruto devam ederse asıl kötünün şuan Uchiha Sasuke olacağını düşünüyorum ninja savaşında iken Sasuke ile Narutonun kapışacağını sanmıyorum...böyle bir savaş varken bence Sasuke ilk önce köye gidip yaşlıları biçebilir bundan uygun zaman mı bulacak ancak Sasukenin kafası hala çok karışık ne yapacağı belli olmayan kişi bir bakarsın iyilik yapıcam der bir bakarsın konoha ben geliyorum uleyn yıkacam sizi der...

Narutonun "Adam etme ninjutsu"su yani herkesi adam ettiği için böyle bir tekniği olduğunu düşünüyorum...işte bu tekniği bi Sasuke üzerinde işe yaramadı...ve yaramıyacaktı...Sasuke Naruto'yu engel olarak görüyor...hikayede atlama olursa 25-30 yaşları arasında 2 tane efsanevi ninja olan Uzumaki Naruto ile Uchiha Sasuke savaşı görürüz ki muazzam bir savaş olur...ama gönül ister ki Sasuke adam olsun geri dönsün Sakurayla evlensin Narutoda Hinatayla final olsun oooo rahatça yatabilirim artık :D SON :)

Naruto ile Sakura evlenirken karşı çıkan varmı bu evliliğe diye sorduklarında...Sasukede konoha girip ben karşı çıkıyorum diyip...Sakurayı kaçırırsa...ne olur...Tabi kide Yeşilçam Anime :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

naruto kuramayla kanka olduğundan beri dediğim gibi savaştan sonra naruto vs sasuke peşinden yüksek ihtimal

sasuke ve narutonun birlikte dalacağı son 1 boss-madara ya da zetsu diyordum anlaşılan madara olacak:D- ve

son bir bölüm mutlu son işte:D

zaten naruto bu mantıkla DBZ ye benziyor. orda da ilk goku vs vegeta sonra son arc ta ssj2 goku vs majin vegeta ardından

buu ya daldıydılar ya aynısı olacak. o sırada madara bayağı bir kişi harcar hatta bir diğer teorime göre madara narutodan kuramayıda çeker çıkarır. çünkü sarılı moddaki narutonun sasukeyi yenemeyeceğini düşünmeyen yok. ya narutodan kurama çıkar ya da sasukeye geçici rinnegan gelir-majin vegeta=ssj2 goku hesabı- ki bu daha düşük bir ihtimal olduğu için kuramanın çıkması taraftarıyım hem sennin modu ne kadar geliştirdiğini görürüz narutonun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.