Jump to content

Sizce Manga Nasıl Okunmalıdır

Madaxe

37 oy

1. 1. Sizce Manga Nasıl Okunmalıdır ?

• İnternet kullanarak okunmalıdır
      15
    • Satın alarak okunmalıdır
      22

Önerilen İletiler

Biliyorum çoğu kişi mangaları internetten okuyor ama ben internetten kitap veya manga okurkan zevk alamıyorum normal sayfadaki hissi veremiyor bana göre ama türkiyede anime ve manga kültürü gelişmediği için manga bulmak kolay değil veya sadece çok ünlü animelerin mangaları rahat bulunuyor . 

Peki ya sizin öneriniz ? :D  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim için ortam sessiz olsunda ikiside olur :)   Kitap olarak okumak daha güzel gibi

internetten zevki çıkmıyor .....

güncel ve ilgimi çeken mangalar çevremde satılmadığı sürece internetten okunmalıdır.   animesini izlediğim ve mangasını merak etmediğim Death Note serisinin mangasına para verip alcak değilim. Japonya

Kendin diyorsun "sadece çok ünlü animelerin mangaları rahat bulunuyor . " diye. Sadece bu mangaların bulunuyorsa ki onlar bile daha ilk ciltler tabi ki satın alıp okumaya gerek yok çünkü olayların gelişmediği bölümler. 

Bende one piece, naruto ilk ciltleri bulunuyor o ayrı mesele. Bugünde berserk aldım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

güncel ve ilgimi çeken mangalar çevremde satılmadığı sürece internetten okunmalıdır.

animesini izlediğim ve mangasını merak etmediğim Death Note serisinin mangasına para verip alcak değilim. Japonya'da olsam satın alarak okurdum gerçi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

güncel ve ilgimi çeken mangalar çevremde satılmadığı sürece internetten okunmalıdır.

animesini izlediğim ve mangasını merak etmediğim Death Note serisinin mangasına para verip alcak değilim. Japonya'da olsam satın alarak okurdum gerçi.

benim dayım iş amaçlı japonyaya gitmişti anlattığına göre çoğu markette bi duvardan bi duvara raflarda manga dolu :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim dayım iş amaçlı japonyaya gitmişti anlattığına göre çoğu markette bi duvardan bi duvara raflarda manga dolu :D

animelerde de o şekilde ve çok da pahalı olduklarını sanmıyorum, yani One Piece'ın mangası ayda 18 milyon kadar satabiliyor. Japonya'da olsam istediğim mangayı haftalık alarak takip ederdim ama Türkiye'de imkansız bu.

sırf emeğe saygı diye bikaç uyanığa çılgınlar gibi para kazandırmak veya paranın yarısını vergi olarak vermek hoşuma gitmiyor, ki zaten istediğim ürünler de Türkiye'de(en azından çevremde, One Piece'ın 10 sene önce çıkan volumeleri var Denizli D&R'da :D ) yok. internet FTW !

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

animelerde de o şekilde ve çok da pahalı olduklarını sanmıyorum, yani One Piece'ın mangası ayda 18 milyon kadar satabiliyor. Japonya'da olsam istediğim mangayı haftalık alarak takip ederdim ama Türkiye'de imkansız bu.

sırf emeğe saygı diye bikaç uyanığa çılgınlar gibi para kazandırmak veya paranın yarısını vergi olarak vermek hoşuma gitmiyor, ki zaten istediğim ürünler de Türkiye'de(en azından çevremde, One Piece'ın 10 sene önce çıkan volumeleri var Denizli D&R'da :D ) yok. internet FTW !

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.