Jump to content

hasır şapka tayfasından biri ölecekmi

Rubbes10

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Brook - Sanırım öleceğim zamanım tükendi...                Ah ben ölemem ki, çünkü ben zaten ölüyüm....                 Yoho ho ho ho  :D

tabi Nami ölsün kurtulalım yerine Zoro rotacılık yapar :D                          

ölcekse ussop ölsün hala alışamadımya bu kadar gereksiz bi karakter olurmu

sanmıyorum Oda kimseyi öldürmüyor

baksana gazdan zehirlenen gereksiz adamlar bile ölmedi

13-14 yılda sadece ace ve beyaz sakal öldü

benim merak ettiğim neden monetle bon clay öldü sayılmıyor birinin kalbine taş girdi ötekini macellan öldürdü vergoda ölmüş olmalı birileri geçen çöp karakterler dedi denizcilere law kasa kasa korsan kalbi verdi onlar neden ölü sayılmıyor mesela ölüyor abi one piece te de ölen oluyor

ama sanmıyorum tayfadan birinin öleceğini yani doğru önemli olarak beyaz sakalla ace öldü ace te aptallığına öldü :D (daha doğrusu karakterin yapması gerekeni yaptı ama yine de aptallık. dönmese ölmeyecekti o savaşta beyaz sakalın oars un vs nin ölümleri boşuna olmayacaktı hepsine ihanet etti benim gözümde)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim merak ettiğim neden monetle bon clay öldü sayılmıyor birinin kalbine taş girdi ötekini macellan öldürdü vergoda ölmüş olmalı birileri geçen çöp karakterler dedi denizcilere law kasa kasa korsan kalbi verdi onlar neden ölü sayılmıyor mesela ölüyor abi one piece te de ölen oluyor

ama sanmıyorum tayfadan birinin öleceğini yani doğru önemli olarak beyaz sakalla ace öldü ace te aptallığına öldü :D (daha doğrusu karakterin yapması gerekeni yaptı ama yine de aptallık. dönmese ölmeyecekti o savaşta beyaz sakalın oars un vs nin ölümleri boşuna olmayacaktı hepsine ihanet etti benim gözümde)

Monet öldü evet ama bon clayın ölüp ölmediği belli değil. Marinefordan sonra macellanın neredeyse ölümün eşiğine geldiğinden bahsediyorlar eğer Oda isterse Bon Clay ölmeden karasakalla macellanı kapıştırır ve Bon Clay sıvışır vs. son 2 bölümü izlemediğimden bilmiyorum ama vergoda ölmemiş olabilir... ki Oda süprizleri seviyor Bon Clay ın inpel downda ortaya çıkışı gibi yani yeterki ileride o karaktere rol çıksın eğer ceset yoksa 

ki ileride bunu çok önemli bir karakterin dönüşünde göreceğiz...

öldü demek yanlış olacaktır.

şu anki işleyişte tayfadan birisi ölmeyecektir zaten daha tayfa tamamlanmadı en az 1 kişi daha katılacak tayfaya 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bon clay ölmedi

magellan onu hapsetti sonra bon clay kaçıp 5.5 inci katın okama kralicesi oldu

zamankatilinin yorumlarıda güzel limitim doldu beğenemiyorum ama buradan söyleyeyim yani hakkını yemeyelim :D

abi magellan vuruyordu bon clay e ben öyle gördüm tam vuracakken geçtiler o sahneyi yani vurduysa öldü vurmadıysa ölmedi vurduysa kurtuluşu yok çünkü ivankov yok orada kim kurtaracak :D ben crocodile ın ölmemiş olmasına şaşırmıştım aslında oladabilir ölmemiş olabilir bon clay ama ölen olmuyor demekte saçma olur bence

marinefordda ölen olmadı demek çok saçma geliyor bana mesela.. ölen oluyor ama tayfadan kimse ölmez diye düşünüyorum..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.