Jump to content

hasır şapka tayfasından biri ölecekmi

Rubbes10

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Brook - Sanırım öleceğim zamanım tükendi...                Ah ben ölemem ki, çünkü ben zaten ölüyüm....                 Yoho ho ho ho  :D

tabi Nami ölsün kurtulalım yerine Zoro rotacılık yapar :D                          

ölcekse ussop ölsün hala alışamadımya bu kadar gereksiz bi karakter olurmu

• 1 ay sonra...

Barutoromeo (telafuz laneti) 'nun da tayfası var ama benim görüşüme göre hasır şapkaların ittifakı olacak. Law'ın tayfası da öyle olur ama bizzat tayfaya üye olarak kim katılır orası muallak. Devrim ordusundan kimse katılmaz, o yüzden Sabo, Jinbei falan ölü seçenekler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zoro'nun Ölmesi Çok Kötü Olur Çünkü Tayfanın İlk Üyesi Ayrıca Zoro Olmassa Olmaz 3lem Vardı Luffy=Şöhret Zoro=Güç Nami=Para Bu 3 Üçlemi 1 Yerde Okumuştum Zoronun Ölmesi İle Benim İçin Onepiece Sevgisi Azalır Zoro Olmassa Kim Kaybolacak Kılıç Ustası Olarak Kim Yapacak Brook mu? Asla Olmaz Ölmesi Çok Kötü Olur. Şuanlık 1 nin Öleceğini Sanmıyorum... Ölürse OnePiece Baya Bir Batar...(Benim Düşüncem Bu Herkesin Kendi Düşüncesi Sonuç Olarak)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bakın kim ölüyormuş

ydWQZk.jpg

mangada öyle bir şey yok

Barutoromeo (telafuz laneti) 'nun da tayfası var ama benim görüşüme göre hasır şapkaların ittifakı olacak. Law'ın tayfası da öyle olur ama bizzat tayfaya üye olarak kim katılır orası muallak. Devrim ordusundan kimse katılmaz, o yüzden Sabo, Jinbei falan ölü seçenekler.

jinbei işlerimi halledip tayfaya katılcam dedi, ayrıca jinbei korsan devrimci değil

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında böyle bir başlık açmak bile tuhaf kilitleyesim geliyor, beyin jimnastiği bile yapılacak bir konu değil i think :P  kimse ölmeyecek tayfadan bence, hepsi animenin sonuna kadar sağ salim gidecek, en sonunda ne olur o belli olmaz, şimdiden biri ölürse tayfanın ve kaptanın ne anlamı kalır, bunlar birde animenin üzerine inşaa edildiği ana karakterler ve kahramanlarken  -_- whitebeard olayında gördük <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.