Jump to content

One Piece En Güçlü Karakter?

DeSeRt_EaGLe

Önerilen İletiler

Bence yeterli değil dostum. Fikrine saygı duyarım ama Shiki de tek başına bir adayı havada uçurabiliyor ve istese aynı şekilde yok edebilir. Keza Enel. Logialar arasında en güçlüsü bence. Tayfadakiler tam kadro dalsalar yine alamazlardı. Hani güçlü derken sebebi daha ayrıntılı belirtsek daha güzel olur. : )

Ayrıca Dragon da haki var galiba. Çünkü Smoker'ın bileğinden tutmuştu yanlış hatırlamıyorsam.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

adam seytan meyvesı yemedıgı halde generaller onun sozlerını dınlıyor ayrıca beyaz sakal bıle ona saygı duyuyor dıye bılırız ekleme yapmak istedim şu lav adam vardı hatırlayın generallerde beyaz saka

+1

tşk :D

Evet doğru hatırlıyosun.Ayrıca bana göre en güçlü bence onun gücü mevsimleri kontrol etme olabilir öyle bir meyve yemişte olabilir konmuza glcek olursak smoker dan ziyade eğer önceki mesajlara bakarsın detaylı anlattım görürsün hele bi onun gücünü ve onu tam görsek iyi olcak aslında enel e gelcek olursak bence enelde güçlü hemde baya güçlü bence eğer marinada lsa ondan rahat amiral olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 gün komada yatmamışmıydı. Luffy o acılarla birlikte dövüştü. Her şey hallolduktan sonra kendini bıraktı. Eğer Luffy de şeytan meyvesi olmasaydı o zaman kendini daha farklı geliştirirdi. Sonuçta fiziksel gücü ve dayanıklılığı kanıtlanmış Garp'ın torunu.

Bu arada Dragon'un gücünü bilmeden en güçlü demek doğru değil.

Kimse Enel yazmamış.

ben enelin okadarda güçlü olduğunu düşünmüyorum çünkü hakisi olanlar tarafından yenilebilir yani bi kızıl saçlı shanks ı yenemez bence
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zoro luffye  werdıgı soz ıcın onu kaptan kabul etıgı ıcın 2. planda tutarak sorumluluk almasını saglıyor luffynun loborucıyle dovusemıcegınden deıl yada baskasıyla ordakı amac luffynın kaptan olup onden gıtmesı eger tayfasından bırı onu gecerse kaptan olmasının anlamıyok bunu her bolumdede fark etmenızlazım zoroyla tanıstıgı andan ıtıbaren boyle :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende bu konuda dragon diyenlerdeniz ki adam dunyanın en cok aranan adamı unvanına sahip, ayrıca luffy ile zoro yu karsılastırma yapanlar dikkat etmişlerdir luffy nin dovustufu mesela arlong a karşı gerci yeni kesilmişti vucudu zoronun ama yinede karsı koyamazdı arlonga karsı  moria ya en iyi kesme hareketlerinie yapsa luffy ninki gibi sert bir darbe vuramazdı bir bölumde hafızasını kaybedince luffy e salırıyordu sanırım zoro luffy orda sonradan dedigi gibi tasın altında kaldıgını soyledi nami sordugu zaman, moria olayında luffy tek orda dovusmemiştiki zoro orda digerine engellemeye calısırken butun takıla beraber luffy moriayı alt etmeye calısıyordu. moria oz un icine girince arkdaslarına katıldı sonra onu hakladılar gercektende luffy le zoro yu karsılastırmak cok zor olur ama ikiside sahane ler bu konuda :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sana bırsey solıcem orda soro nun yedıgı sıradan bır kesık deıldı tam olumle yasam arasındakı kesıkdı şahin göz kesti adam o kesıkle ahtopotu yendı uzerıne arlonga dondu bence orda o kesık olmasa arlongla bıle dovusurdu dusunsene goğusunun ortasında kocaman bır yarıkwar we sen guclu bır wurus yapaya calısıyorsun arlongun burnuna cızık atması bıle buyuk basarı dıyorum :)  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sana bırsey solıcem orda soro nun yedıgı sıradan bır kesık deıldı tam olumle yasam arasındakı kesıkdı şahin göz kesti adam o kesıkle ahtopotu yendı uzerıne arlonga dondu bence orda o kesık olmasa arlongla bıle dovusurdu dusunsene goğusunun ortasında kocaman bır yarıkwar we sen guclu bır wurus yapaya calısıyorsun arlongun burnuna cızık atması bıle buyuk basarı dıyorum :)  :)

Peki söyle Luffy nin Gear Third unu karşılyablicek kadar güçlümü sence :) o yumruk yada tekmesini daha karşılayıpta kurtulan olmadı hepsi ezildi kaldi :) hehehe :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.