Jump to content

One Piece En Güçlü Karakter?

DeSeRt_EaGLe

Önerilen İletiler

adam seytan meyvesı yemedıgı halde generaller onun sozlerını dınlıyor ayrıca beyaz sakal bıle ona saygı duyuyor dıye bılırız

ekleme yapmak istedim şu lav adam vardı hatırlayın generallerde beyaz sakalıı fln bıcak latmıstı

onunsaldırınısını tek hamlede nasıl durdurdugunu gorduk buda demek oluyorkı ustun yeteneklere sayıp ama gucunun ne oldugu hala ? oyuzden en guclude dıyemeyız.

dragonda ole ? ama dunyaya meydan okuyor ılerkı bolumlerde lufy zoro sanji güçlenince onlarıda gecerler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

adam seytan meyvesı yemedıgı halde generaller onun sozlerını dınlıyor ayrıca beyaz sakal bıle ona saygı duyuyor dıye bılırız ekleme yapmak istedim şu lav adam vardı hatırlayın generallerde beyaz saka

+1

tşk :D

• 4 sene sonra...
On 04.07.2011 at 11:25, quartz_41 yazdı:

1. Aka gami no Shanks (tek kollu hali ile taka no me onu geçmiştir)

2. Taka no me

3. Monkey D. Dragon

4. Monkey D. Garp

5. Sengoku Gensei

Bunlar sıralama değildir en güçlü 5 kişiyi yazdım sadece kafama göre

Shanks kesinlikle şu anki hali ile gold d. Roger'den güçlü hem ama. Birisini de unutuyoruz garp

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 14.07.2011 at 14:24, Ace Red Baron yazdı:

Marshal D. Teach'in japonların yami yami no mi ingilizlerin ise ismindende anlaşılacağı gibi Dark Dark Fruit dediği şeytan meyvesine sahip bu meyvenin güçleri karşı saldırıları içine çekiyor ve etkilenmiyor ayrıca karşısındakinin meyve güçlerinide azaltıyor.Extra bilgi : Beyaz sakal amcamız ona defalarca gitme diye yalvarmasına rağmen Ace'in kendi inadi yüzünden Marshal D. Teachin peşine düşmüştür.1 ek bilgi daha yenildiğini göstermiyor sadece bir şekilde yakalandığğı söyleniyor ve denizcilere teslim edilişi var.

Shanks'ın gücü hakiye bağlı oldugu için teachın bir şansı yok shanksa karşı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 7 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 1 sene sonra...

Benim gözümde Akainu'dur sonuçta Karasakal'ın bile çekindiği bir adam Aokiji gibi bir ismi de devirerek Filo Amirali koltuğuna oturdu adam.Ayrıca Crocodile'ın da Luffy'e yenildikten sonra güçlendiğini düşünüyorum sonuçta Marineford'da Akainu , Doflamingo , Mihawk gibi isimlerle savaştı ve sağ çıktı.Shanks'ı da unutmamak lazım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.