Jump to content

One Piece En Güçlü Karakter?

DeSeRt_EaGLe

Önerilen İletiler

hmm haklısın ama senın hesaba katmadıgın zoronun seytanmevesı yok :) ama yenı gelısımlerınde onun hızına ulasmıstır kesın şahın gozden aldıgı egıtımle :)

Haklı olabilirsin ama luffnin karşısındaki rakiplere bakarak ne kadar guclu bir vurus sekli oldugu ortaya cıkıyo gear thrid olayının gerek rob lucci olayında gerek moriada oza yaptıgı butun kemiklerini kırdı ozun o devin :D gerekse strong world filmini izlemişsindir orda altın aslan shiki yede aynını yaptı cunku :D onlarda sonucta meyve yemiş şeylerdi bir oz haric oda dev seytan olarak biliniyordu zaten

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

adam seytan meyvesı yemedıgı halde generaller onun sozlerını dınlıyor ayrıca beyaz sakal bıle ona saygı duyuyor dıye bılırız ekleme yapmak istedim şu lav adam vardı hatırlayın generallerde beyaz saka

+1

tşk :D

Arkadaşlar şahsım adına şunu söylemeliyim.

Zoro Luffy'i bu seride hiçbir şekilde geçme imkanı yok. Ben Zoro fanıyımdır bunu başta söyledim zaten. Mihawk'tan eğitim almış olabilir ama Luffy de Kara Kraldan eğitim aldı. Bu serideki en önemli şey haki. Yonkou Shanks ve Roger tayfasını takip ederseniz bunun farkına varabilirsiniz. Shanksin tayfasında bir tane şeytan meyvesi kullanıcısı var. Roger'ın tayfasınıda bilinen şeytan meyvesi kullanıcısı yok. Tamamiyle haki kullanıcıları sayılır ve durum ortada.

Zoro H.Haki sahibi olamayacak ama K.Haki ve B.Haki olması lazım.

Şöyleki Zoro Logia kesebilmesi için B.Haki olması lazım ve olacaktır. Mihawkta haki olduğunu zannetmiyorum. Varsa bile B.Haki vardır.

Durum bu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sahip oldupu tip Logiadır ve çok güçlü bir şeytan meyvesi kimse onu kolay kolay yenemez normalde  ;)

Kendi baş belasına öldü Amiral kışkırtmasıyla galeyana geldi asla savaştan kaçmadı zaten Portgas D. Ace kişiliğinide paylaştım ben forumda orda yendiği yenildiği savaşlar var yarı yarıya nerdeyse yani bu cevabı nasıl algıladın bilemiyorum fakat en güçlüsü o mu değilmi tartışılır fakat ben vurgulayarak büyükte yazdım farkındaysan o karakter artık animede olmadığı için  ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.