Jump to content

Dont let communication breakdown :D

WhovianWho

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, dostlar, abiler, ablalar. :D Adım Cihan memnun oldum Türk anime ailesine yeni katıldım ve herkesle tanışma amacı ile böyle bir konu açmaya karar verdim. Böyle şeylerde ne yazacağıma hiç karar veremem normalde ama temel bilgiler verilir herhalde :D 19 yaşındayım üniversite öğrencisiyim İskenderun da Mustafa Kemal Üniversitesin de okuyorum. ( Bilgisayar mühendisliği) Rock müzikten hoşlanırım favori grubum Led Zeppelin!, bolca League Of Legends ( LOL ) oynuyorum ama World Of Warcraft'ı (WOW) hiçbir şeye değişmem. :D Muğlalıyım. :D 7-8 yıldır anime izliyorum sanırım favori anime belirtemiyorum hepsi çok güzel :P ( One Piece apayrı ama benim için :D ) İsmimden de belli olacağı gibi aynı zaman Doctor Who fanıyım. LOTR hastasıyım :D Bu kadar sanırım sonuç olarak herkese merhaba. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoş geldin Doctor Who One Piece demissin şimdiden kanım ısındı bide aynı mesleği okuyoruz daha ne olsun :D umarım iyi vakit geçirirsin :)

hoş geldin Cihan keyifli forumlar ^_^ çevirmen yazıyo :mellow: :huh: :o TAÇE ekinden birilerini görmek ayrı güzel  :rolleyes:  şimdiden emeklerin için teşekkürler ve başarılar :D  

Hoşgeldin Cihan

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.