Jump to content

Dont let communication breakdown :D

WhovianWho

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoş geldin Doctor Who One Piece demissin şimdiden kanım ısındı bide aynı mesleği okuyoruz daha ne olsun :D umarım iyi vakit geçirirsin :)

hoş geldin Cihan keyifli forumlar ^_^ çevirmen yazıyo :mellow: :huh: :o TAÇE ekinden birilerini görmek ayrı güzel  :rolleyes:  şimdiden emeklerin için teşekkürler ve başarılar :D  

Hoşgeldin Cihan

Sokakları çok dar o yüzden kaybolursun ama hep bir yöne doğru git mutlaka çıkıyorsun bilindik bi yere :D Anladım güzel oyun bol şans dilerim :D Türk anime den oynayan bir iki kişiyle tanıştım memnun oldum hep birlikte oyunlar düzenleyebiliriz aslında :D

forumdan lol arkadaşı arıyosan buraya bakabilirsin

http://forum.turkanime.tv/topic/8086-league-of-legends-oyununda-arkada%C5%9F-al%C4%B1mlar%C4%B1-ba%C5%9Flam%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1r/ 

;)  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kurallar önemli tabiki :D Oynayalım hep beraber ya :D

yok hacı ya oynarken veremediğim sınavları veriyorum kalsın siz oynayın kamu spotu yaptırmayın bana burada :p lol oynamayı bıraktıktan beri yemeklerden tat almaya nefes almaya başladım gibi girmeyeyim sonra :D ama gerçekten insanın beynini çok yoruyor o oyun 2 sene oynadım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende lol oynuyorumda yurtta kalıyorum net berbat anca eve döndüğümde oynayabiliyorum artık :S

Evet yurt interneti sıkıntı ben geçen yıl sırf o yüzden vınn almıştım o zamanlar wow oynuyordum gerçi :D

Çok teşekkür ederim baktım ve ileti yazdım :D Oyunu yüklemen baya dertli olmuş sanırım :P

yok hacı ya oynarken veremediğim sınavları veriyorum kalsın siz oynayın kamu spotu yaptırmayın bana burada :P lol oynamayı bıraktıktan beri yemeklerden tat almaya nefes almaya başladım gibi girmeyeyim sonra :D ama gerçekten insanın beynini çok yoruyor o oyun 2 sene oynadım :D

Anladım dersler önemli tabi benimde çalışmam lazım :D O kadar kaptırdıysan tekrar başlamaman daha iyi :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.