Jump to content

HorizonSubs

mrt180

Önerilen İletiler

vpkpr.png

"HorizonSubs: Düşündüğünüzden daha da ötesi!"

Misyonumuz: Ekip çalışmasında devamlılığı sağlayarak alınan projeleri en az hatayla tamamlamak ve öncü bir fansub olmak.

Vizyonumuz: Projelerimizi "animesiz hayat düşünülemez" ilkesinden hareket ederek kaliteli ve hızlı bir şekilde sunmak.

Aralık 2013'te yayın hayatına başlayan HorizonSubs'ta tüm animeseverlerin taleplerini karşılayabilecek serilerle beklentilerin ötesine geçmeye çalışağız. Kaliteye uzanan bu yolda bizlere destek verecek tüm animeseverleri sitemize bekliyoruz.

HorizonSubs: www.horizonsubs.com

vpl0u.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umarım siteniz uzun ömürlü olur ve dahada büyür...

Şimdiye kadar yaptığınız ve yapacağınız tüm çalışmalar için şimdiden teşekkürler...

Bu yazıda ve sitede ,adı ve emeği geçen herkese çok teşekkürler ,

Bilgilendirmesi için "mrt180'e" ayrıca teşekkür ederim.

Not: Listede "Log Horizon'u" göstermişsiniz ama sitede Log Horizon'u bulamadım ,acaba daha sonra mı çevirilecek?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zaichii'den ayrı mı bu fansub?, birde yu yu hakusho animesini anisekai'de çevirmeye başlıyacaktı, neyse kolay gelsin

Zaichii ile tek bağlatımızı devam eden ortak serilerimiz onun dışında tabii kide bir alakamız yok, yu yu ben yapacaktım anisekaide ben sitemi açınca kendi siteme taşıdım seriyide :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaichii ile tek bağlatımızı devam eden ortak serilerimiz onun dışında tabii kide bir alakamız yok, yu yu ben yapacaktım anisekaide ben sitemi açınca kendi siteme taşıdım seriyide :)

iyi bakalım hayırlı olsun tekrardan, şu yu yu hakusho'da bir çevirilmedi gitti, aslında bizim çevirmenler yapacak ama fansublar biz yapacaz veya devam ediyoruz dedikleri için el atmadık

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.