Jump to content

Merhaba

Zura

Önerilen İletiler

Hoş geldin can benimde can adlı bir arkadaşım var seninle iyi anlaşırız taht oyunları sayesinde yüzüklerin efendisininde kitabını aldım okuyorum şimdi ağır spoiler verme sakın 

Hoşbulduk. :D Umarım iyi anlaşırız. :D (spoiler vermem merak etme ;) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba, ben Can.16 yaşındayım.Anime izlemeyi çok severim.(Özellikle Naruto ve Gintama :D ) Aynı zamanda Yüzüklerin Efendisi ve Taht Oyunları hayranıyım. Umarım iyi anlaşırız. :D

Zura ja nai Katsura da :D :D     Hoş geldin Can :)

Selam Genç  ^_^  Hoşgeldin Foruma... İsimden uzun saçlı biri olduğunu ve evinde Elizabeth isminde bir ördeğin olduğunu var sayıyorum forumdaşım :D

Merhaba, ben Can.16 yaşındayım.Anime izlemeyi çok severim.(Özellikle Naruto ve Gintama :D ) Aynı zamanda Yüzüklerin Efendisi ve Taht Oyunları hayranıyım. Umarım iyi anlaşırız. :D

Sende bi gelecek görüyorum o.o benim sevdiğim şeyleri seninde sevmen ne güzel bişey yav :D narutoyla gintama dışında daha izlemedim eheh

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sende bi gelecek görüyorum o.o benim sevdiğim şeyleri seninde sevmen ne güzel bişey yav  :D narutoyla gintama dışında daha izlemedim eheh

"Otaku-Mc" imzanı küçültürsen veya spoiler içine alırsan iyi olur...

Bunu kullanabilirsin;

-http://www.ultraimg.com/images/3T7vm.png

Not: Tam olarak 400x200 değil ,genişliği uyuyor ama uzunluğu biraz daha fazla şekilde küçülttüm.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.