Jump to content

Naruto’nun Finaline Dair Açıklamalar

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto hokage olsun, Hinata ile de boy boy çocukları olsun gerisi önemli değil benim için. :D

Naruto finali hakkında Kishimoto’nun sözleri.   Jump Festa 2014′te Naruto serisinin mangakası Masashi Kishimoto ilk olarak serinin devam etme ihtimalini merak edenlere “Manga 2014′te kesin olarak

Ben böyle bir senaryo yazsam finalini biraz konudan uzaklaştırırım. Çünkü her zaman konuya bağlı kalırsam izleyici bir müddet sonra farklılık aramaya başlar. Naruto finaline yakışan bijuuların bir şek

gencler resmın bırınde narutonun butun bıjuların jıncurıkısı oldugunu gordum muhtemelen naruto rıkudo sennın olur madarayı haklar hokagelık konusunda naruto nasıl olsa gonullerın kahramanı hokagelıgı bırakabılır ama şu var yondaıme ıle sandaıme nın durumu gıbı bırseyler olabılır 6. naruto 7.sasuke olarak hokage olabılırlar ve konahayı beraber yönetirler ama bu senaryoda tsunadenın ortadan kalkması lazım olabılıtesı yuksek bence

sinan 

buraya gizlemek istediginiz yazi [/spoiler. nokta yerine köşel,i parantez kullan
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence karar mangada çoktan verilmişti narutoya hepsi güçlerinden bir parça verdi naruto rikudou sennin in gücüne ulaşıcak madarayla ölümüne savaşıcak ve kazanıcak haa finalde mangaka nasıl bir süpriz olur bilmem ama bence narutonun ortadan kaybolması fln ilginç bir final olabilr 

hinata ve sasuke evlenerise çocuklarında spiral rinnegan olur :D bence o imkansız

Nasıl biteceğine gelirsen bence Sasuke rinneganı açıcak naruto ile birlikte madarayı yenicekler.sonrada sasuke rinneganı kullanıp bütün uchihaları diriltecek ve kendisi ölecek.Sonrada Naruto hokage , İtachi Anbu lideri olucak.(itachi bütün kagelerin kagesi olsa fena olmaz yakışır adamıma)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonsuza kadar devam edecek hali yok herhalde . :D Bence gereğinden uzattı bu savaşı. Artık bitirme vakti geldi.

naruto shippunden bitsin. ama direk narutoyu bitirmek saçmalık. naruto (kendimce) konu olarak devam etmeye müsait. daha naruto ve sasuke genin. bunlar daha chuunin ve jounin olmadılar. bunlarla ilgili gene bir seri çıksa, narutonun hokage olmasına eklersen en az 1 serilik daha konu var. 

kishimotonun arzuladığı şey madara ile narutoyu yok edip sasukeyi hokage yapmak sanırım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

''Naruto ve Sasuke Madara'yı öldürmek için gidicekler ama sonunda tam kaybedicekleri sırada ikisinden biri kendini feda ederek Madara'yı öldürücek'' gibi bir son olsa iyi olur bence  :hehe-onion-head-emoticon:  Naruto gibi bir animeye sade bir son yakışmaz çünkü :hell-yes-onion-head-emoticon:  asıl sorun hangisin ölüceği ve nasıl bir güçle Madara'yı öldüreceği olur...Neden bilmem ama Naruto ölücek gibi hissediyorum :desperate2-onion-head-emoticon: Sana güvenim sonsuz Kishimato sensei güzel bir sonla bitir bu animeyi....Şimdi.....ben.....gidip.....biraz.....ağlıyacağım....... :dying-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.