Jump to content

Naruto’nun Finaline Dair Açıklamalar

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

Naruto finali hakkında Kishimoto’nun sözleri.

Jump Festa 2014′te Naruto serisinin mangakası Masashi Kishimoto ilk olarak serinin devam etme ihtimalini merak edenlere “Manga 2014′te kesin olarak sona erecek.” dedi. Zaten AnimeFantastica olarak takipçilerimizi uzun zamandır bu konuda bilgilendiriyorduk; ancak Masashi Kishimoto’nun kesin ifade kullanması, aksini bekleyenleri hayal kırıklığına uğrattı.

QZnjHaD.jpg

“Naruto finali” denildiğinde Masashi Kishimoto, serinin nasıl biteceğine az çok karar verdiğini; ancak ne kadar düşünse de Uchiha Madara’yı nasıl yok edeceğini hala çözemediğini, bunun için editöründen yardım isteyeceğini söyledi. Sasuke’nin Hokage olmayı amaçlayacağını serinin başından beri istediğini, bu konuda kararında bir değişiklik olmadığını söyledi. (“Sasuke, Hokage olacak” diye bir ifade kullanmadı.)

Anime serisinden uzak duran Masashi Kishimoto, Naruto Shippuuden ile ilgili olarak bir şey söylemedi. Seneye son bir Naruto anime filmi gelecek. Bu filmin animenin de finali olabileceğine dair söylentiler devam ediyor. Masashi Kishimoto da konuyla pek alakalı değildi. Aslında anime serisinin daha çok TV Tokyo’nun elinde olduğunu göz önünde bulundurmak gerekiyor. Yani manga bitse de doldurma bölümler, flashbackler gibi şeylerle anime serisini uzatabilir ve mangadan bağımsız, filler tarzında bazı Naruto animeleri yapabilir. Ancak Kishimoto için 2015′te Naruto olmayacak.

uuqhx.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto hokage olsun, Hinata ile de boy boy çocukları olsun gerisi önemli değil benim için. :D

Naruto finali hakkında Kishimoto’nun sözleri.   Jump Festa 2014′te Naruto serisinin mangakası Masashi Kishimoto ilk olarak serinin devam etme ihtimalini merak edenlere “Manga 2014′te kesin olarak

Ben böyle bir senaryo yazsam finalini biraz konudan uzaklaştırırım. Çünkü her zaman konuya bağlı kalırsam izleyici bir müddet sonra farklılık aramaya başlar. Naruto finaline yakışan bijuuların bir şek

Allah akıl fikir versin de yeni gelecek serilerinde böyle tutarsız olmasın bari.

Sevdiğim bir yapım ama güç dengesi akıl almaz derecede açık.

Ve kötü adamlar hep iyi sebeplerden kötü oluyor, birde herkesin Hokage olacağı tuttu.

Yinede bitmesine üzülüyorum bir konu daha olsaydı en azından... gerçi bu saatten sonra ne yapacaksa madaradan daha güçlü bi düşman olması da ayrı bir saçmalık olurdu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Allah akıl fikir versin de yeni gelecek serilerinde böyle tutarsız olmasın bari.

Sevdiğim bir yapım ama güç dengesi akıl almaz derecede açık.

Ve kötü adamlar hep iyi sebeplerden kötü oluyor, birde herkesin Hokage olacağı tuttu.

Yinede bitmesine üzülüyorum bir konu daha olsaydı en azından... gerçi bu saatten sonra ne yapacaksa madaradan daha güçlü bi düşman olması da ayrı bir saçmalık olurdu.

karakterlerin hep toplum,arkadaşlar ve aile tarafından kötü olmaya itildiği mesajı veriliyor o zaman bütün dünyanın kötü olması gerekir veya dünyada iyi insan bulamayız aslında iyi insanda pek bulamıyoruz ama o ayrı konu (sevgi eksiklğini çok vurguluyor bu japonlar animelerde, sevgi herşeyi yener diye düşünüyorlar), hepsini sonunda/ölüm anlarında iyi yapıyor zaten haklarını teslim ediyor veya ödüllendiriyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bitsin bitmesine de sasukeye ne oluyor yahu ne hokagesi ya onun intikam manyaklığı vardı tamam bitti gitsin başka birşey olsun  :ph34r:  naruto en başından beri hokage olmayı hedefliyordu o hokage olmalı :D şu güç dengesine sinir oluyorum zaten madara ne yapacak nasıl baş edecekler onunla..?  :confused-onion-head-emoticon:  kishimoto güzel bitirir de umarım anime ekibi fma gibi yapıp mangadan bağımsızlaşarak iyice uzatmazlar herşey tadında güzel  :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Iııı... Madara Sasukeye gözünü dikse, Narutoda Sasukeyi korurken Madara ile birlikde ölse,Sasuke kendisini koruyan Narutoyu hiç unutmasa.Gönüllerin Hokagesi kalsa Naruto :ph34r:

Kishimoto ya saygım sonsuzda epic bi final bekliyorum açıkcası.Hem sevincin hem üzüntünün doruk noktasında olacağını hissediyorum...

PS: Birde nedense Ya narudo yada saskyden biri gidecek gibime geliyor ya neyse :depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.