Jump to content

Naruto’nun Finaline Dair Açıklamalar

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

Tahminlerimden biride buydu hepsi narutonun içinde ve en güçlü ninja olarak tek bir ulus kuracak yani tahminim o ilk önce 5 kage birleşip bir meclis oluşturacak ama zamanla artık tek bir kişi olması gerekecek bu da naruto tabikide

kishimotonun açıklamasından sonra naruto ölecek gibi geliyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto hokage olsun, Hinata ile de boy boy çocukları olsun gerisi önemli değil benim için. :D

Naruto finali hakkında Kishimoto’nun sözleri.   Jump Festa 2014′te Naruto serisinin mangakası Masashi Kishimoto ilk olarak serinin devam etme ihtimalini merak edenlere “Manga 2014′te kesin olarak

Ben böyle bir senaryo yazsam finalini biraz konudan uzaklaştırırım. Çünkü her zaman konuya bağlı kalırsam izleyici bir müddet sonra farklılık aramaya başlar. Naruto finaline yakışan bijuuların bir şek

Arkadaslar  açıkcası madarayı yenebilecek tek kişi sasuke dir   Oda muhtemelen İzanami yetenegini kullanıcak (itach nin kabutoya yaptıgı kaderi belirleyen teknik) Bu şekillde madarayı imana getirecek ve madara  rinne telse yapıp herkesi diriltecek  :)))

Muhtemelende Sasuke  hokage olurr  yani naruto hokageligi  sasukeye birakırr

Benım düşüncem böyle:))))))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında  Kabuto naptım ben gibi şeyler düşünse sonrada Nagato ve İtachi'yi tekrar edo tensei ile çağırsa sonra beraber onlarda gelse.Sonra  İtachi - sasuke , Minato - naruto 2'ye 2 ve 4 lü kombinasyon yapsalar  sonra ikiside edo tensei bozulurken itachi ve minatoya veda etse hüzünlü olsa süper olur.Şimdi diceksinizki nagato niye canlandırdın onu bende anlamadım ama nagatoyuda seviyorum. He ŞİMDI AKLIMA GELDI :D nagato rinneganı sasuke verse yada açtırsa die getirtmiştim.Kabutoda orda kumda filan oynar artık :D:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında  Kabuto naptım ben gibi şeyler düşünse sonrada Nagato ve İtachi'yi tekrar edo tensei ile çağırsa sonra beraber onlarda gelse.Sonra  İtachi - sasuke , Minato - naruto 2'ye 2 ve 4 lü kombinasyon yapsalar  sonra ikiside edo tensei bozulurken itachi ve minatoya veda etse hüzünlü olsa süper olur.Şimdi diceksinizki nagato niye canlandırdın onu bende anlamadım ama nagatoyuda seviyorum. He ŞİMDI AKLIMA GELDI :D nagato rinneganı sasuke verse yada açtırsa die getirtmiştim.Kabutoda orda kumda filan oynar artık :D:D

Pardon ama Kabutonun gücünü Orochimaru aldı yani Kabuto eski ezilmiş haline döndü

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence Naruto hokage olsun.Sakura ile evlensin ve çocukları olsunnnnnnnnnnnn :) hinatada sasukeyle olsun.Zaten hinata sasukenin annesine çok benziyor:) takılsınlar birlikte

Kasumi.Uzumaki.full.1160209.jpgmaxresdefault.jpg

Bak söylemedi demeğin böle bişe olursa Hinata Arc başlar :D Hinata kötü biri olup çıkar ve 1.bölümden beri Naruto'yı istemeyen Sakura Naruto 2 adam dövdü diye hayran olup Naruto'yu elinden aldığı için ki Naruto'nunda suçu vardır 2'nin çocuklarını kaçırır olaylar başlar bence hiç girmeyelim o mevzulara Hinata alsın Naruto'yu olaylar sakin kapansın yoksa yeni bir hikayeyi daha kaldıramayız filler bekle bekle insan deli oluyor...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.