Jump to content

Naruto’nun Finaline Dair Açıklamalar

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

Bana göreki 2Tür son var 
1ncisi Naruto kendini feda edecek sasuke hokage olacak 
2ncisi ise Sasuke kendini feda edecek Naruto Hokage olacak 2sinden biri gidecek çünkü Kishi Dram işlerini iyi biliyorki şahsen
Sasukenin ölümü daha iyi reyting tutar son Uchiha o çünkü clanını eski günlere getirmek istiyordu sürekli
ve Narutoylaa 
Hakuyla kapıştıkları zamanki gibi duygusalca aptal felan filan derse 2gün ağlarım ben

(Fakat şundan eminimki Madaranın Yenilgisinde En büyük payı Tabikide bir Uchiha oynayacak yani Sasuke Bundan emin olun.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto hokage olsun, Hinata ile de boy boy çocukları olsun gerisi önemli değil benim için. :D

Naruto finali hakkında Kishimoto’nun sözleri.   Jump Festa 2014′te Naruto serisinin mangakası Masashi Kishimoto ilk olarak serinin devam etme ihtimalini merak edenlere “Manga 2014′te kesin olarak

Ben böyle bir senaryo yazsam finalini biraz konudan uzaklaştırırım. Çünkü her zaman konuya bağlı kalırsam izleyici bir müddet sonra farklılık aramaya başlar. Naruto finaline yakışan bijuuların bir şek

Başından beri fikir böylemiymiş :S :O yeni öğrendim travma geçiriyorum sanırım. Ama tahmin etmiştim, hani Naruto herkesi değiştiriyo ya Sasuke döner demiştim, sonra bi biiiiplik yapıcak bu mangaka Narutoyu Hokage yapmıycak biz de bunu hiç unutamıycaz demiştim. :( Umarım şu 2. tahminim tutmaz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Açıkçası naruto benım için ..... anlatılamaz bir şey benim için en değerli anime ve benım yaşam tarzım . Ben bırkac anımeden cok etkılenmıs bırıyım ve narutoda bunların arasında net bir şekilde 1. dir. naruto animesının bitmesini istemiyorum .Naruto animesındeki baş karakter olan "NARUTO" benım karakter özelliklerimi değiştirdi.Bunun için cok mutluyum.onu kendım olarak gorunce animenin bitişi aklıma gelınce karnıma bir boşluk hissi yayılıyor.Gercek anlamda "NARUTO" seni çok özleyecegım.Senı cocuklugumun bir anısı olarak deılde hep yanımda olan bir arkadas olarak gorecegm.. İnsanlar cok sevdıklerınden ayrılamaz ya ben de oyle ayrılmak istemiyorum işte.Gidişin Beni çok duygularındarıcak olsada sen benim "Dattebayyo"msun .......  :desperate2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence bu animenin sonu avatar gibi olucak...

Avatardaki gibi tüm ulusları naruto birleştirecek ve cumhuriyet şehri gibi birşey kurucak avatar korrada gördüğümüz gibi belki naruto shippuden sonrada naruto evlenir falan fistan hop 2. anime çocuklarının oldugu narutonun olmadıgı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu seriyi ilk seri kadar iyi bulmayan biri olarak sevindim. Devam etmesi icin cok zorluyor gibi geliyordu bana. Zaten bu seride yan karakterlerlere yeterince önem verilmedi de. Serideki en güçlü adamı nasıl yok edeceğini düşünmeden ortaya çıkarmasıda cabası. En azından şaşırtıcı bir final yapmali

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.