Jump to content

Türk Fansub Grupları & Çalışmaları

schneizeL

Önerilen İletiler

• 1 sene sonra...
  • Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

4 Victory Fansub (Kapanmıştır) http://www.4victoryfansub.com/ http://onlineizle.4victoryfansub.com/ Mangalar: Naruto ShanoSho Special Animeler: Digimon Adventure 01 (Devam(Bölüm 43)) Digimon Savers Th

Kapanmışız...  :crying3-onion-head-emoticon:  :crying1-onion-head-emoticon:   Aslında daha geçenlerde, konusunda güncelleme yapmıştım ama, demek ki yokum ben kıvamında ilerliyoruz.  :depressed2-onion-

• 3 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 7 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Kapanmışız...  :crying3-onion-head-emoticon:  :crying1-onion-head-emoticon:

Aslında daha geçenlerde, konusunda güncelleme yapmıştım ama, demek ki yokum ben kıvamında ilerliyoruz.  :depressed2-onion-head-emoticon:

[AniTR]

Şaka bir yana, uğraşlarınız için teşekkürler. Hala etkili bir liste olarak görünebilir lakin, güncellenmesi daha yararlı olacaktır.

Teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kapanmışız...  :crying3-onion-head-emoticon:  :crying1-onion-head-emoticon:

Aslında daha geçenlerde, konusunda güncelleme yapmıştım ama, demek ki yokum ben kıvamında ilerliyoruz.  :depressed2-onion-head-emoticon:

[AniTR]

Şaka bir yana, uğraşlarınız için teşekkürler. Hala etkili bir liste olarak görünebilir lakin, güncellenmesi daha yararlı olacaktır.

Teşekkürler.

Kapalı olduğunuza ilişkin yazıyı düzelttim. Çalışmalarınızı belirtirseniz güncelleme yapılabilir galiba ama çok eski bir konu maalesef ve sürekli güncel tutmak aşırı zor neredeyse imkansız :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.