Jump to content

Vampire Knight~FC

Skadi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 135
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Mangaka:Matsuri Hino Tür:Romantizm,Drama,Doğaüstü Güçler,Vampir Hino Matsuri'nin LaLa'da yayımlanan aynı adı taşıyan mangasından uyarlanmıştır. Yuki'nin en erken hafızası kış günü fırtınalı bir gec

2012'de "2013 yılında destiny gelecek!" dediler resmen gün saydım. 2013 bitti 2014'ten 2,5 ayı geride bıraktık hala aynı değişen bir şey yok.    Neyse bunlar da benden olsun özlem giderelim biraz =)

İmzamız bu, ilk sayfaya da ekledim , isteyenler kullanabilirler.Yakın bir zamanda resimli imza da ekleyeceğim..  

aşk üçgeni vardı aslında zero da aşıktı ama içine attı duygularını ayrıca aidou da çok tatlı ya harika bir anime serisiydi ayrıca açılış müziği de harika çok severek dinlediğim müzikti kapanış müziği hüzünlüydü keşke 3. sezonu çıksaydı naruto gibi uzun olmalıydı neden filmini yapmamışlar ki hayret ediyorum ayrıca da diğer animelere baktığında dizileri çıktı buna birçok örnek verebilirim aslında üzücü  :(  :(  :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aşk üçgeni vardı aslında zero da aşıktı ama içine attı duygularını ayrıca aidou da çok tatlı ya harika bir anime serisiydi ayrıca açılış müziği de harika çok severek dinlediğim müzikti kapanış müziği hüzünlüydü keşke 3. sezonu çıksaydı naruto gibi uzun olmalıydı neden filmini yapmamışlar ki hayret ediyorum ayrıca da diğer animelere baktığında dizileri çıktı buna birçok örnek verebilirim aslında üzücü  :(  :(  :(

Vampir günlükleri diye bir dizi var hikayesi nerdeyse aynı aslında. Bence birazda ondan fazla tutulmadı ve devam etmedi... :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.