Jump to content

Vampire Knight~FC

Skadi

Önerilen İletiler

Vampir günlükleri diye bir dizi var hikayesi nerdeyse aynı aslında. Bence birazda ondan fazla tutulmadı ve devam etmedi... :(

yok bence benzemiyorlar açıkçası  benzdiği tek taraf var iki erkeğin insan kıza aşık olması açıkçası vampir günlükleri uzadıkça saçmalamaya başladı Vampir Knight ın eline su dökemez bence :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 135
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Mangaka:Matsuri Hino Tür:Romantizm,Drama,Doğaüstü Güçler,Vampir Hino Matsuri'nin LaLa'da yayımlanan aynı adı taşıyan mangasından uyarlanmıştır. Yuki'nin en erken hafızası kış günü fırtınalı bir gec

2012'de "2013 yılında destiny gelecek!" dediler resmen gün saydım. 2013 bitti 2014'ten 2,5 ayı geride bıraktık hala aynı değişen bir şey yok.    Neyse bunlar da benden olsun özlem giderelim biraz =)

İmzamız bu, ilk sayfaya da ekledim , isteyenler kullanabilirler.Yakın bir zamanda resimli imza da ekleyeceğim..  

aşk üçgeni vardı aslında zero da aşıktı ama içine attı duygularını ayrıca aidou da çok tatlı ya harika bir anime serisiydi ayrıca açılış müziği de harika çok severek dinlediğim müzikti kapanış müziği hüzünlüydü keşke 3. sezonu çıksaydı naruto gibi uzun olmalıydı neden filmini yapmamışlar ki hayret ediyorum ayrıca da diğer animelere baktığında dizileri çıktı buna birçok örnek verebilirim aslında üzücü  :(  :(  :(

Aslında seri mangada hala devam ediyor. "6 Mayıs 2014"  tarihinde de 18. kısım yayınlanacak. Durum böyle olunca anime de gelir diye düşünüyoruz ama yapımcılar anime fikrine sıcak bakmıyor. Öyle ki bir ara "Vampire Knight Destiny" için konuşmalar yapıldı ortaya bir çok teori atıldı ancak net bir karar alınamadığı için fikir iptal oldu. Şuan için anime de yeni seri söylentisi yok. Ama manga devam ettiği sürede ne olacağı belli de olmaz. Belki mangası bittiğinde yeni bir anime serisi düşünülür o.0 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında seri mangada hala devam ediyor. "6 Mayıs 2014"  tarihinde de 18. kısım yayınlanacak. Durum böyle olunca anime de gelir diye düşünüyoruz ama yapımcılar anime fikrine sıcak bakmıyor. Öyle ki bir ara "Vampire Knight Destiny" için konuşmalar yapıldı ortaya bir çok teori atıldı ancak net bir karar alınamadığı için fikir iptal oldu. Şuan için anime de yeni seri söylentisi yok. Ama manga devam ettiği sürede ne olacağı belli de olmaz. Belki mangası bittiğinde yeni bir anime serisi düşünülür o.0 

inş ya inş :(  bari filmi falan çıksa onuda izlemeye razıyım kim nederse desin   harika bir animeydi devamı olması gerekiyordu dediğin gibi iptal oldu mangasını da okumuştum hemde kaçkez ama üzücü yaa bak sinirlerim bozuldu :angry:  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beni de alın lütfen :D

Alın bunu da içeri  :lol: Tutamadım kendimi yeni bir üye daha yaşasın  ^_^

inş ya inş :(  bari filmi falan çıksa onuda izlemeye razıyım kim nederse desin   harika bir animeydi devamı olması gerekiyordu dediğin gibi iptal oldu mangasını da okumuştum hemde kaçkez ama üzücü yaa bak sinirlerim bozuldu :angry:  :D

Ben anime bittikten sonra mangayı da okuyup bitirmek istemedim. Sonra elimde bir şey kalmaz psikolojisi  :lol: Okumaya kıyamıyorum  -_- Ama dediğim gibi manga devam ettiği sürece ne olacağı belli olmaz  ^_^  Gelir bence...  B)  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alın bunu da içeri  :lol: Tutamadım kendimi yeni bir üye daha yaşasın  ^_^

Ben anime bittikten sonra mangayı da okuyup bitirmek istemedim. Sonra elimde bir şey kalmaz psikolojisi  :lol: Okumaya kıyamıyorum  -_- Ama dediğim gibi manga devam ettiği sürece ne olacağı belli olmaz  ^_^  Gelir bence...  B)  <_<

inş ya dört gözle beklemeye devam ediyorum  şu an bu seriye benzeyen anime bulmak geçekten çook zor ya :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.