Jump to content

Vampire Knight~FC

Skadi

Önerilen İletiler

450926.jpg

Mangaka:Matsuri Hino

Tür:Romantizm,Drama,Doğaüstü Güçler,Vampir

Hino Matsuri'nin LaLa'da yayımlanan aynı adı taşıyan mangasından uyarlanmıştır.

Yuki'nin en erken hafızası kış günü fırtınalı bir gecedir, bir vampir tarafından ısırılmış olduğu yer...ve sonra Kaname adlı başka bir vampir tarafından kurtarılmıştır.
Bu olaydan sonra 10 yıl geçmiş Yuki Cross, Cross Akademisinin müdürünün kızı olarak evlat edinilmiş, büyütülmüştür.
Cross Akademisi iki değişik grup öğrencilerden meydana gelmektedir: Gündüzcüler ve Gececiler. Alacakaranlıkta gündüzcüler yatakhanelerine döndüklerinde yolları gececilerle yani vampirlerle aynı yerden geçmektedir. Yuki Cross ve Zero Kiryu okulun koruyucularıdır ve gündüzcüleri gececilerden korumaktadırlar, yani bir nevi gardiyanlardır. Bunu yapmalarındaki tek sebep gececilerin vampirlerle dolu olmasıdır. Gececi öğrencilerden biri olan yani bir vampir olan Kaname'yle Yuki'nin karasevdası yasak bir aşkın başlangıcı mıdır? veya ona onu çeken geçmişinde bir şey mi vardır? Çünkü bu sırların dünyasında hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve hatta yanlış bir güvenin bedeli bile ölümden daha kötü olabilmektedir...

Ana Karakterler

Kaname Kuran

Safkan vampir ve yatakhane başkanıdır.Tüm vampirler ona büyük bir saygı duyar...

Kiryuu Zero

4 yıl önce ailesi vampirler tarafından öldürülüp akademiye bırakılan Zero Yuuki ile gececilerin sırrının açığa çıkmaması ve normal öğrencilerin zarar görmemesi için gardiyanlık yapmaktadır.Yuki'nin çocukluk arkadaşıdır. Yuki müdürün evine geldiğinden beri ona yakın bir ilgi duymuştur. Ailesi Vampir Avcılarından biridir. Zero ve kardeşi Ichiru küçükken aileleri safkan bir vampir olan Shizuka Hio tarafından öldürülmüştür. Bundan dolayı Vampirlere karşı içinde derin bir nefret barındırmış ve daha iyi bir Vampir Avcısı olmaya çabalamıştır. Fakat durum göründüğü gibi olmayacaktır.Çünkü Zero'nun bir sırrı vardır...

Yuuki Cross

Cross Akademisi müdürünün üvey kızıdır, 10 yıl önce bir vampir  tarafından saldırıya uğramıştır ve saldırıya uğradığı andan önceki  hafızasını hatırlayamamaktadır. Onu bu saldırıdan Kaname Kuran  kurtarmıştır ve onu hayat kurtarıcı olarak gördüğü gibi aşıktır. Minnet  borcu hisseder.Zeroyla, üvey babası Kaien Cross aracılığıyla  tanışmıştır. Zero onun için çok değerlidir ve onada bir takım hisler  besler.

Diğer Karakterler

Gece Sınıfı

Senri Shiki

Hanabusa Aidou

Rido Kuran

Takuma İchijou

Ruka Souen

Akatsuki Kain

Maria Kurenai

Diğerleri

Rido Kuran

Juri Kuran

Shizuka Hio

Kaien Cross

Haruka Kuran

İchiru Kiryuu

Sara Shirabuki

Sayori Wakaba

Toga Yagari

Seiren

Kaito Takamiya

Asato İchijou

Nagamichi Aidou

Vampir Avcısı Konseyi Başkanı

Kaseumi Kageyama

Kurucu

Skadi

Üyeler

Usui-Chan :3

Nikkitta

Talha(-Vampire-)

ecem_yuki

ayanatsume

_phantom_

sanzu

Yuki-chan

Özay

Cleo

KanameKuran

NaokoTe

Asmelay

Kuran KanameYuuki

FuneraireS

Lilica212

RinOsawa(Asu)

H3n4

Mashiro -_-

Mucahidem Sehide-i Cahide

itadakimass

Midilli Midilli

BenoBlack(Mutlu)

96_NEKO

Nanilyas

Fallen Angel

İmza

eQ9P9v.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 135
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Mangaka:Matsuri Hino Tür:Romantizm,Drama,Doğaüstü Güçler,Vampir Hino Matsuri'nin LaLa'da yayımlanan aynı adı taşıyan mangasından uyarlanmıştır. Yuki'nin en erken hafızası kış günü fırtınalı bir gec

2012'de "2013 yılında destiny gelecek!" dediler resmen gün saydım. 2013 bitti 2014'ten 2,5 ayı geride bıraktık hala aynı değişen bir şey yok.    Neyse bunlar da benden olsun özlem giderelim biraz =)

İmzamız bu, ilk sayfaya da ekledim , isteyenler kullanabilirler.Yakın bir zamanda resimli imza da ekleyeceğim..  

• 2 ay sonra...

Burdayım ! Nasıl farkedemedim hayranı olduğum animenin FC si olduğunu benide gör :D

ayrıca bende vampir knight serisi fanlardanım serilerini kaç kez izlediğimi unuttum bile tekrar tekra tabi abartılı olmasın ama 3.sezonunuda kaç senedir bekliyorum :D çıkacak cıkacak denildi ama çıkmadı  filmide olsa izlerim ama  o da yok ya :(  :(

Ekledim, hoşgeldiniz..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni üyeler gelmiş ne güzell  ^_^

Rütbem kaybolmuş ama :huh:  Sevmiştim aslında :lol:

Neyse madem yeni üyeler de gelmiş bir iki resim daha paylaşayım arşivden  :wub:

Bu FC yi buldum daha da bırakmam buraya yazıyorum  :lol:

AyHKlX8.jpg

pDSYYpF.png

Bir tane de "aidou" olsun ♥

dOYRpwd.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.