Jump to content

Vampire Knight~FC

Skadi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 135
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Mangaka:Matsuri Hino Tür:Romantizm,Drama,Doğaüstü Güçler,Vampir Hino Matsuri'nin LaLa'da yayımlanan aynı adı taşıyan mangasından uyarlanmıştır. Yuki'nin en erken hafızası kış günü fırtınalı bir gec

2012'de "2013 yılında destiny gelecek!" dediler resmen gün saydım. 2013 bitti 2014'ten 2,5 ayı geride bıraktık hala aynı değişen bir şey yok.    Neyse bunlar da benden olsun özlem giderelim biraz =)

İmzamız bu, ilk sayfaya da ekledim , isteyenler kullanabilirler.Yakın bir zamanda resimli imza da ekleyeceğim..  

Aslında benim için Kaname cool ama sadece cool. Zero ise  :bled1-onion-head-emoticon: 

anlıyoum  duygularını :( şuna katlanamıyorum neden  devamını getirmediler nerde ecchii  kız harem animelerinin birkaç sezonu var ama nerde kaliteli gerçek anime serileri 3.nü sezonu olmuyor yarıda kesiliyor vampir knight  gibi diğer animelerin serileri devam ettmiyo üzücü :(  :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vampir Knight izleyenlerin %60ı veya %70i Zero'cu  :hate-onion-head-emoticon:  Tama Zero da çok hoş bir karakter ama şu "Kaname Yuukiyi hak etmiyor" diyen Zerocuları dövesim geliyor  :bled2-onion-head-emoticon:

anlıyoum  duygularını :( şuna katlanamıyorum neden  devamını getirmediler nerde ecchii  kız harem animelerinin birkaç sezonu var ama nerde kaliteli gerçek anime serileri 3.nü sezonu olmuyor yarıda kesiliyor vampir knight  gibi diğer animelerin serileri devam ettmiyo üzücü :(  :(

Evet gerçekten bazı animelerin 3.sezonu çıkmaması gerektiği halde çıkarken Vampir Knight çıkmıyor :depressed2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mesajı aldığım gibi tam hız sayfayı açtım :)  vampire knight ı bende kaç kez izlediğimi unuttum :D  manga devam edicek sanırım ama turkcraftta tam değil ondan dolayı başka bir yerden okumanızı öneririm ben okurken bu niye yoktu şu niye yoktu diye kafayı yiycekti hala devam edicek mi bilmiyorum haberi olan paylaşırsa çok mutlu olurum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mesajı aldığım gibi tam hız sayfayı açtım :)  vampire knight ı bende kaç kez izlediğimi unuttum :D  manga devam edicek sanırım ama turkcraftta tam değil ondan dolayı başka bir yerden okumanızı öneririm ben okurken bu niye yoktu şu niye yoktu diye kafayı yiycekti hala devam edicek mi bilmiyorum haberi olan paylaşırsa çok mutlu olurum :)

Ekliyorum senide, hoşgeldin..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vampir Knight izleyenlerin %60ı veya %70i Zero'cu  :hate-onion-head-emoticon:  Tama Zero da çok hoş bir karakter ama şu "Kaname Yuukiyi hak etmiyor" diyen Zerocuları dövesim geliyor  :bled2-onion-head-emoticon:

Evet gerçekten bazı animelerin 3.sezonu çıkmaması gerektiği halde çıkarken Vampir Knight çıkmıyor :depressed2-onion-head-emoticon:

Benim Yuuki ile hiç bir işim yok tek sorunum Zero'nun üzgün kalması  :hell-yes-onion-head-emoticon: . Zero'yla Yuuki'yi yakıştırıyordum ayrı mesele. 

3. sezonu kesinlikle hak ediyor Vampire Knight hani sezon olmasa bile olayları çözüme kavuşturacak film de olur. Ama gelsin ya bir şekilde seriye ait bir şeyler gelsinn  :desperate2-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2012'de "2013 yılında destiny gelecek!" dediler resmen gün saydım. 2013 bitti 2014'ten 2,5 ayı geride bıraktık hala aynı değişen bir şey yok. 

Neyse bunlar da benden olsun özlem giderelim biraz =)

tumblr_mh78zrzZFy1rejibwo2_250.giftumblr_mh78zrzZFy1rejibwo3_250.gif

tumblr_mh78zrzZFy1rejibwo4_250.giftumblr_mh78zrzZFy1rejibwo5_250.gif

tumblr_mh78zrzZFy1rejibwo6_250.giftumblr_mh78zrzZFy1rejibwo7_250.gif  

tumblr_mh55tauuag1qeu0vro1_500.png

tumblr_mh55tauuag1qeu0vro2_500.png

tumblr_ml3dycwIRX1s0gj2eo1_500.gif

tumblr_mio98l1ggO1r2xlwvo4_250.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2012'de "2013 yılında destiny gelecek!" dediler resmen gün saydım. 2013 bitti 2014'ten 2,5 ayı geride bıraktık hala aynı değişen bir şey yok. 

Neyse bunlar da benden olsun özlem giderelim biraz =)

tumblr_mh78zrzZFy1rejibwo2_250.giftumblr_mh78zrzZFy1rejibwo3_250.gif

tumblr_mh78zrzZFy1rejibwo4_250.giftumblr_mh78zrzZFy1rejibwo5_250.gif

tumblr_mh78zrzZFy1rejibwo6_250.giftumblr_mh78zrzZFy1rejibwo7_250.gif

tumblr_mh55tauuag1qeu0vro1_500.png

tumblr_mh55tauuag1qeu0vro2_500.png

tumblr_ml3dycwIRX1s0gj2eo1_500.gif

tumblr_mio98l1ggO1r2xlwvo4_250.gif

tşk.ler biraz özlem gidermiş oldum :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.