Jump to content

Hatake Kakashi--Naruto


Recommended Posts

Hatake Kakashi

Resmi ekleyen

Adı: Hatate Kakashi

Yaş:26(seri1)29(seri 2)

Köy:Gizli yaprak köyü

Ninja deecesi:jounin

Hocası ve takım arkadaşları:yondaime hokage,uchiha obito.rin

Yenitakımı:Takım 7.naruto,sasukeve sakura

Doğum günü: 15 ekim

Göz rengi:siyah(sol gözü kırmızı,sharingan)

Saç rengi:beyaz

Boy:181

Kilo:67.5

Sevdiği yemek:tuzla banılmış sanma balığı

Hobileri:İcha İcha Paradise adlı kitabı okumak.

Jutsu:Sharingan,Mangekyö  sharingan,Chidori,Füja hoin...Sol gözü Sharingan olduğu için yaklaşık 1  milyon tane teknik kopyalıyor onun için hepsini yazamıyorum.

.::HAYATI::.

Kakashi  başlarda güçsüz ve güvenilmez gibi görünmüştür. Ancak Kendisi istisnai  şekilde çok yetenekli bir ninja olup, 6 yaşında Chunin rütbesine 13  yaşında ise Jounin rütbesine erişmiş olan bir "harika çocuk"tur. Babası  olan Hatake Sakumo, Konohanın Beyaz Pençesi ("White Fang" of  Konoha,Konoha no Shiroi Kiba) olarak tanınmıştır ki bu lakap kendisinin  neredeyse Efsanevi Üçlü (Legendary Sannin,Sandaime Hokage'nin ünlü  öğrencileri) ile aynı seviyede görülmesi dolayısıyla verilmiştir.

Kakashi'nin  Gençliğinin anlatıldığı Kakashi Gaiden arc süresince (manga bölümleri  239-244), Kakashi'nin sahip olduğu Sharingan gözünün ve gözün dışındaki  uzun yara izinin kökeni ve hikayesi açıklanmaktadır.Bölüm Üçüncü Gizli  Ninja savaşları sırasında geçmektedir. Bu sırada 13 yaşında olan kakashi  ve takım arkadaşları Uchiha Obito ve Rin, gelecekte Yondaime(dördüncü)  Hokage olacak olan kişinin komutası altında Iwagakure (Hidden Rock  Village, Gizli Kaya Köyü) sınırları içinde bir görev üzerindedirler.

İzleyen  savaş süresince, Kakashi'nin sharingan'ı kullanmasından dolayı bugunku  şöhretine kavuşur. Ayrıca kendisinin gözetmenliğini yaptığı Hayatta  Kalma Eğitim Sınavını alan her olası Genin takımını sınavdan bırakmasıyla tanınmıştır. Üçüncü Hokage gibi ,ve muhtemelen Jiraiya ve Dördüncü hokage gibi , olası öğrencilerini seçmek için adı kötüye çıkmış olan "Bell-Test" (Zil Sınavı) isimli bir sınav uygular. Görünürde sınav  Akademi mezunu öğrencilerin herbirinin Kakashi'den bir zil kapması  gereken bir tür eğitim şeklindedir. Ancak sınavın nihai hedefi olası  Genin adaylarının takımçalışması ve fedakarlık özelliklerini ölçmektir.  Kakashi'nin gerçek Genin mezuniyet sınavı olarak kullandığı bu sınav,  Akademiden mezun olan öğrenciler arasından olası Genin'leri,%99 gibi  yüksek bir başarısızlık oranıyla ayıklamaktadır(Bu sınava giren  mezunların %99 u kalmıştır). Kakashi'nin sınavının diğer Jonin'lerinkine  göre daha zahmetli ve zorlu olduğu düşünülse de Üçüncü Hokage,  Kakashi'nin önceki takımları bırakmasının son derece doğru ve akıllıca  olduğunun ortaya çıktığını düşünmektedir. 7. Takım(Naruto,Sasuke,Sakura)  Kakashi'nin sınavını geçen ilk takım olmuştur.

NOT:YÜZÜNDEKİ MASKEYİ HİÇ ÇIKARMAZ!

Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

paylaşım için sağol.kakashiyi çok severim umarım bir gün maskesini çıkarır(hiç sanmıyorum :D)ama çakra seviyesinin az olması beni deli ediyor ::D

spoiler

kakashi mangekyou sharinganı nasıl açtı bence önceden açıktı çünkü millet en iyi arkadaşını öldürüyo kakashi'nin açıyorum açıyorum aaaaaçtım oldu o bölümleri pek dikkatsiz izlemiştim malum sasuke yoktu  :Pcevaplarsanız sevinirim : :)

Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

internette maskesiz çizimler mevcut ama ne kadar gerçek bilemem amatör çizim olabilir :P

Fanart onlar. Gerçekten profesyonel çizimler de var ama.

Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.