Jump to content

Hatake Kakashi--Naruto

LysSa

Önerilen İletiler

Hatake Kakashi

Resmi ekleyen

Adı: Hatate Kakashi

Köy:Gizli yaprak köyü

Ninja deecesi:jounin

Hocası ve takım arkadaşları:yondaime hokage,uchiha obito.rin

Yenitakımı:Takım 7.naruto,sasukeve sakura

Doğum günü: 15 ekim

Göz rengi:siyah(sol gözü kırmızı,sharingan)

Saç rengi:beyaz

Boy:181

Kilo:67.5

Sevdiği yemek:tuzla banılmış sanma balığı

Hobileri:İcha İcha Paradise adlı kitabı okumak.

Jutsu:Sharingan,Mangekyö  sharingan,Chidori,Füja hoin...Sol gözü Sharingan olduğu için yaklaşık 1  milyon tane teknik kopyalıyor onun için hepsini yazamıyorum.

.::HAYATI::.

Kakashi  başlarda güçsüz ve güvenilmez gibi görünmüştür. Ancak Kendisi istisnai  şekilde çok yetenekli bir ninja olup, 6 yaşında Chunin rütbesine 13  yaşında ise Jounin rütbesine erişmiş olan bir "harika çocuk"tur. Babası  olan Hatake Sakumo, Konohanın Beyaz Pençesi ("White Fang" of  Konoha,Konoha no Shiroi Kiba) olarak tanınmıştır ki bu lakap kendisinin  neredeyse Efsanevi Üçlü (Legendary Sannin,Sandaime Hokage'nin ünlü  öğrencileri) ile aynı seviyede görülmesi dolayısıyla verilmiştir.

Kakashi'nin  Gençliğinin anlatıldığı Kakashi Gaiden arc süresince (manga bölümleri  239-244), Kakashi'nin sahip olduğu Sharingan gözünün ve gözün dışındaki  uzun yara izinin kökeni ve hikayesi açıklanmaktadır.Bölüm Üçüncü Gizli  Ninja savaşları sırasında geçmektedir. Bu sırada 13 yaşında olan kakashi  ve takım arkadaşları Uchiha Obito ve Rin, gelecekte Yondaime(dördüncü)  Hokage olacak olan kişinin komutası altında Iwagakure (Hidden Rock  Village, Gizli Kaya Köyü) sınırları içinde bir görev üzerindedirler.

İzleyen  savaş süresince, Kakashi'nin sharingan'ı kullanmasından dolayı bugunku  şöhretine kavuşur. Ayrıca kendisinin gözetmenliğini yaptığı Hayatta  Kalma Eğitim Sınavını alan her olası Genin takımını sınavdan bırakmasıyla tanınmıştır. Üçüncü Hokage gibi ,ve muhtemelen Jiraiya ve Dördüncü hokage gibi , olası öğrencilerini seçmek için adı kötüye çıkmış olan "Bell-Test" (Zil Sınavı) isimli bir sınav uygular. Görünürde sınav  Akademi mezunu öğrencilerin herbirinin Kakashi'den bir zil kapması  gereken bir tür eğitim şeklindedir. Ancak sınavın nihai hedefi olası  Genin adaylarının takımçalışması ve fedakarlık özelliklerini ölçmektir.  Kakashi'nin gerçek Genin mezuniyet sınavı olarak kullandığı bu sınav,  Akademiden mezun olan öğrenciler arasından olası Genin'leri,%99 gibi  yüksek bir başarısızlık oranıyla ayıklamaktadır(Bu sınava giren  mezunların %99 u kalmıştır). Kakashi'nin sınavının diğer Jonin'lerinkine  göre daha zahmetli ve zorlu olduğu düşünülse de Üçüncü Hokage,  Kakashi'nin önceki takımları bırakmasının son derece doğru ve akıllıca  olduğunun ortaya çıktığını düşünmektedir. 7. Takım(Naruto,Sasuke,Sakura)  Kakashi'nin sınavını geçen ilk takım olmuştur.

NOT:YÜZÜNDEKİ MASKEYİ HİÇ ÇIKARMAZ!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

paylaşım için sağol.kakashiyi çok severim umarım bir gün maskesini çıkarır(hiç sanmıyorum :D)ama çakra seviyesinin az olması beni deli ediyor ::D

spoiler

kakashi mangekyou sharinganı nasıl açtı bence önceden açıktı çünkü millet en iyi arkadaşını öldürüyo kakashi'nin açıyorum açıyorum aaaaaçtım oldu o bölümleri pek dikkatsiz izlemiştim malum sasuke yoktu  :Pcevaplarsanız sevinirim : :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.