Jump to content

Doctor Who- Thetimeofthedoctor

WhovianWho

Önerilen İletiler

hooo Whovianlar mı var >-< :D ben en çok David Tennant'ı yani 10.yu severim ama ayırmamaya da çalışıyorum tabi :'D Allons-y !! -Alonso xD- diyişi hele  :embarrassed4-onion-head-emotico   :bsod-onion-head-emoticon: neden bilmem koyasım geldi  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Diyecek bir sürü şey var belki ama kendimi pek iyi hissettiğim söylenemez. Diziyi bilmeyen arkadaşlar mutlaka izlemeli herkesin izlemesi gereken mükemmel bir dizi kesinlikle pişman olmayacağınızdan em

Öncelikle bir doctor hayranı daha görmek :hell-yes-onion-head-emoticon: Spoiler'a aldım sebeb izlemeyen arkadaşlara full 7-8 sezonu anlattım resmen :D

açıkcası Davit Tennant dan sonra izlemeyi bıraktım ondan sonra anlamsız gelmeyi başladı :unsure: ve yine değişmiş :blink: tamam dizinin özelliği bu ama benim hoşuma gitmiyor tam karaktere alışıyorsun

Öncelikle bir doctor hayranı daha görmek :hell-yes-onion-head-emoticon:

Spoiler'a aldım sebeb izlemeyen arkadaşlara full 7-8 sezonu anlattım resmen :D

Şimdi ben taaa Doctor Who yu bilmezken cnbc-e de ilk sezonu yayınlanırken bana göre first doctor ama aslında 9. doktor diye bildiğimiz 

(sama) ile o diziye bağlandım.Daha sonra işde zaman ilerledi ve boş günlerimde " aaa doctor who oynuyor iyi güzel tv de de birşey yok zaten" tarzıyla ben başladım.Sonradan iyice sarıncada bi tarihçesine bakayım dedim.

Aslında baya köklü geçmişi varmış.Dünyanın en uzun soluklu bilimkurgu dizisi( yanlışım yok sanırsam )

Herşey iyi güzel ama sonrada o en önemli finali geldi çattı.Doctorun You are Fantastic..You Know What? İm Fantastic diyim gitmesi... :bsod-onion-head-emoticon: Hoppala diyim ben yayına küsmüştü hatta :D Baya bi modlara triplere girmişdim.Sonrada aman kim bu cılız şey diye izleye izleye David Tennant a alışdım.Sevdim bağrıma bastım resmen :cheer1-onion-head-emoticon: Onunla yürüdük Sibermanlar arasında,onunla dolaştık yağan Dalek orduları altında :embarrassed4-onion-head-emotico Rose Tylerın Doomsday bölümde vedası aynı acıyı bana tekrar yaşatsa da sonradan en büyük hayal kırıklığını O ünlü "i don't want to go" diyip onunla ağlayarak gitmeee daviddd Plssss nidalarıyla veda ettim ona ben :crying2-onion-head-emoticon: Hala daha Matt Smith'i diğer doktorlara göre ikinci planda tutsamda,başalrda ona da tepkiyle baksamda...Adamlar kendilerini bağlıyorlar resmen yaaa,seviyorum hepsini özellikle 50. yıl özel bölümünde (Dark Doctoru) John Hurt oynaması ve sonda onları görmem...Şimdilik Peter Capaldiye karşı ufak bir tepkim olsada biliyorum oda bir doktor ve gayetde güzel bir doktor olacak...Whooo Noise :good-job-onion-head-emoticon:

Doctor Who izleyen ve hastası olan bi ben yokmuşum fena sevindirik oldum :D

O polis klubesi yok mu ah ahh.... :D Christopher Eccleston benim de ilk doktorumdur :) İlk gaz maskesi takan çocuğun olduğu bölümü izlemiştim;

- Are You My Mommy??

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O polis klubesi yok mu ah ahh.... :D Christopher Eccleston benim de ilk doktorumdur :) İlk gaz maskesi takan çocuğun olduğu bölümü izlemiştim;

- Are You My Mommy??

Ayyyyy

Hatırlatma o manyak bölümü :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

- Are You My Mommy??

ben ilk izlediğimde etkisinden çıkamamıştım o bölümün evde fln herkese 'are you my mommy ? ' diye sorardım hatta bazı hesaplarımdan da yazmışlığım vardır tanımadığım yabancılara -twitter vs.-  :p 

spoiler almaya gerek var mı ya yok gibi :D

ƒυяκαη 

Düzenlenme: Pelin tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben ilk izlediğimde etkisinden çıkamamıştım o bölümün evde fln herkese 'are you my mummy ? ' diye sorardım hatta bazı hesaplarımdan da yazmışlığım vardır tanımadığım yabancılara -twitter vs.-   :P

spoiler almaya gerek var mı ya yok gibi :D

yalnız '' sen benim mumyam mısın'' demişsin orda :P Bi harf nelere kadir ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra...

doctor whonun bu forumdaki en büyük fanatiği benimdir :D çıktığı ilk sezondan beri aralıksız her bölümünü izlerim... ahh ahh lisede dersten gelirdim pc başında beklerdim ne zaman yeni bölüm gelicek diye o zamanlar tabi 9. doktor var david tennant gelince , sonra deme keyfime zaten :) tişörtleri , anahtarlıkları , tardis çakmakları :D neler almıştım ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.