Jump to content

Doctor Who- Thetimeofthedoctor

WhovianWho

Önerilen İletiler

Diyecek bir sürü şey var belki ama kendimi pek iyi hissettiğim söylenemez. Diziyi bilmeyen arkadaşlar mutlaka izlemeli herkesin izlemesi gereken mükemmel bir dizi kesinlikle pişman olmayacağınızdan eminim. Dün akşam yayına giren The time of the doctor bölümünü daha yeni izledim ve evet Matt Smith geldiği zaman diziyi bırakan ben ağladım gidişinde. Neredeyse hiç ağlamam hayatımda ama gerçekten insanın içine işliyor. Düşündükçe hala gözlerim doluyor desem de yalan olmaz. Bu konuyu da bölüm hakkında başka whovianların düşüncelerini almak için açtım buraya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Diyecek bir sürü şey var belki ama kendimi pek iyi hissettiğim söylenemez. Diziyi bilmeyen arkadaşlar mutlaka izlemeli herkesin izlemesi gereken mükemmel bir dizi kesinlikle pişman olmayacağınızdan em

Öncelikle bir doctor hayranı daha görmek :hell-yes-onion-head-emoticon: Spoiler'a aldım sebeb izlemeyen arkadaşlara full 7-8 sezonu anlattım resmen :D

açıkcası Davit Tennant dan sonra izlemeyi bıraktım ondan sonra anlamsız gelmeyi başladı :unsure: ve yine değişmiş :blink: tamam dizinin özelliği bu ama benim hoşuma gitmiyor tam karaktere alışıyorsun

Bende neredeyse hiç kaçırmadan izlemeye çalışıyorum Doktor hepimizin doktoru :) ve gerçekten duygusal çok sahne oluyor ve iyi işliyorlar.. Lakin yeni gelecek doktora hiç ısınmadım bana adam yapmacık geliyor..

Her gelen doktorda böyle oluyor ama herkes zamanla alışıyor bu sefer önyargı ile yaklaşmıyorum ben başarılı olacağını düşünüyorum göreceğiz elbet.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diyecek bir sürü şey var belki ama kendimi pek iyi hissettiğim söylenemez. Diziyi bilmeyen arkadaşlar mutlaka izlemeli herkesin izlemesi gereken mükemmel bir dizi kesinlikle pişman olmayacağınızdan eminim. Dün akşam yayına giren The time of the doctor bölümünü daha yeni izledim ve evet Matt Smith geldiği zaman diziyi bırakan ben ağladım gidişinde. Neredeyse hiç ağlamam hayatımda ama gerçekten insanın içine işliyor. Düşündükçe hala gözlerim doluyor desem de yalan olmaz. Bu konuyu da bölüm hakkında başka whovianların düşüncelerini almak için açtım buraya.

Öncelikle bir doctor hayranı daha görmek :hell-yes-onion-head-emoticon:

Spoiler'a aldım sebeb izlemeyen arkadaşlara full 7-8 sezonu anlattım resmen :D

Şimdi ben taaa Doctor Who yu bilmezken cnbc-e de ilk sezonu yayınlanırken bana göre first doctor ama aslında 9. doktor diye bildiğimiz Christopher Eccleston

(sama) ile o diziye bağlandım.Daha sonra işde zaman ilerledi ve boş günlerimde " aaa doctor who oynuyor iyi güzel tv de de birşey yok zaten" tarzıyla ben başladım.Sonradan iyice sarıncada bi tarihçesine bakayım dedim.

Aslında baya köklü geçmişi varmış.Dünyanın en uzun soluklu bilimkurgu dizisi( yanlışım yok sanırsam )

Herşey iyi güzel ama sonrada o en önemli finali geldi çattı.Doctorun You are Fantastic..You Know What? İm Fantastic diyim gitmesi... :bsod-onion-head-emoticon: Hoppala diyim ben yayına küsmüştü hatta :D Baya bi modlara triplere girmişdim.Sonrada aman kim bu cılız şey diye izleye izleye David Tennant a alışdım.Sevdim bağrıma bastım resmen :cheer1-onion-head-emoticon: Onunla yürüdük Sibermanlar arasında,onunla dolaştık yağan Dalek orduları altında :embarrassed4-onion-head-emotico Rose Tylerın Doomsday bölümde vedası aynı acıyı bana tekrar yaşatsa da sonradan en büyük hayal kırıklığını O ünlü "i don't want to go" diyip onunla ağlayarak gitmeee daviddd Plssss nidalarıyla veda ettim ona ben :crying2-onion-head-emoticon: Hala daha Matt Smith'i diğer doktorlara göre ikinci planda tutsamda,başalrda ona da tepkiyle baksamda...Adamlar kendilerini bağlıyorlar resmen yaaa,seviyorum hepsini özellikle 50. yıl özel bölümünde (Dark Doctoru) John Hurt oynaması ve sonda onları görmem...Şimdilik Peter Capaldiye karşı ufak bir tepkim olsada biliyorum oda bir doktor ve gayetde güzel bir doktor olacak...Whooo Noise :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

açıkcası Davit Tennant dan sonra izlemeyi bıraktım ondan sonra anlamsız gelmeyi başladı :unsure: ve yine değişmiş :blink: tamam dizinin özelliği bu ama benim hoşuma gitmiyor tam karaktere alışıyorsun hopppp tekrar başa sar sevdiğim oyuncunun gitmesi beni diziden soğutuyor -_- şimdi ki doktor kim acaba :ph34r: itiraf etmek gerekirse bir tarafım devam et izle, diğer tarafım bu haberi duyunca aman yine değişmiş boşver izleme diyor :blink:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

açıkcası Davit Tennant dan sonra izlemeyi bıraktım ondan sonra anlamsız gelmeyi başladı :unsure: ve yine değişmiş :blink: tamam dizinin özelliği bu ama benim hoşuma gitmiyor tam karaktere alışıyorsun hopppp tekrar başa sar sevdiğim oyuncunun gitmesi beni diziden soğutuyor -_- şimdi ki doktor kim acaba :ph34r: itiraf etmek gerekirse bir tarafım devam et izle, diğer tarafım bu haberi duyunca aman yine değişmiş boşver izleme diyor :blink:

Bunu izleyen kitle genelde Naruto izlemiyor :D Öylede düşünebilirsin biraz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla zeynep seni alsalar hiç şaşırmam :D şimdiki doktor yaşlı bu arada bu doktorların gitgide gencleşmesi gerekmiyor muydu ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle bir doctor hayranı daha görmek :hell-yes-onion-head-emoticon:

Spoiler'a aldım sebeb izlemeyen arkadaşlara full 7-8 sezonu anlattım resmen :D

Şimdi ben taaa Doctor Who yu bilmezken cnbc-e de ilk sezonu yayınlanırken bana göre first doctor ama aslında 9. doktor diye bildiğimiz Christopher Eccleston

(sama) ile o diziye bağlandım.Daha sonra işde zaman ilerledi ve boş günlerimde " aaa doctor who oynuyor iyi güzel tv de de birşey yok zaten" tarzıyla ben başladım.Sonradan iyice sarıncada bi tarihçesine bakayım dedim.

Aslında baya köklü geçmişi varmış.Dünyanın en uzun soluklu bilimkurgu dizisi( yanlışım yok sanırsam )

Herşey iyi güzel ama sonrada o en önemli finali geldi çattı.Doctorun You are Fantastic..You Know What? İm Fantastic diyim gitmesi... :bsod-onion-head-emoticon: Hoppala diyim ben yayına küsmüştü hatta :D Baya bi modlara triplere girmişdim.Sonrada aman kim bu cılız şey diye izleye izleye David Tennant a alışdım.Sevdim bağrıma bastım resmen :cheer1-onion-head-emoticon: Onunla yürüdük Sibermanlar arasında,onunla dolaştık yağan Dalek orduları altında :embarrassed4-onion-head-emotico Rose Tylerın Doomsday bölümde vedası aynı acıyı bana tekrar yaşatsa da sonradan en büyük hayal kırıklığını O ünlü "i don't want to go" diyip onunla ağlayarak gitmeee daviddd Plssss nidalarıyla veda ettim ona ben :crying2-onion-head-emoticon: Hala daha Matt Smith'i diğer doktorlara göre ikinci planda tutsamda,başalrda ona da tepkiyle baksamda...Adamlar kendilerini bağlıyorlar resmen yaaa,seviyorum hepsini özellikle 50. yıl özel bölümünde (Dark Doctoru) John Hurt oynaması ve sonda onları görmem...Şimdilik Peter Capaldiye karşı ufak bir tepkim olsada biliyorum oda bir doktor ve gayetde güzel bir doktor olacak...Whooo Noise :good-job-onion-head-emoticon:

Aynı duyguları paylaşıyorum seninle ben ilk önce David Tennantı görmüştüm ilk Doktorum o idi. You never forget your first doctor diye bir söz var ve kesinlikle doğru ama Peter Capaldi'nin başarılı olacağını düşünüyorum ben her ne kadar içim kötü olsa ve çok üzgün olsam da şu an...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zeynep David Tennant gidince yaklaşık 6 ay diziyi izlemedim küfür ede ede ama sonra tekrar başladım ve o bir tarafın kesinlikle haklı kesinlikle ama kesinlikle devam etmelisin!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla zeynep seni alsalar hiç şaşırmam :D şimdiki doktor yaşlı bu arada bu doktorların gitgide gencleşmesi gerekmiyor muydu ?

Evet gençleşmesi gerekiyordu fakat şimdi düşündüğüm bir şeyi söyleyeyim.

Bölümde doktor çok yaşlıydı eğer izlediysen ondan sonra gençleşti ve sonrasında rejenere oldu ve aslında rejenere hakkı dolmuştu o yüzden bu kuralın dışına çıkılması çok da mantıksız değil sıradışı bir rejenere oldu çünkü.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.