Jump to content

Doctor Who- Thetimeofthedoctor

WhovianWho

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Bunu izleyen kitle genelde Naruto izlemiyor  Öylede düşünebilirsin biraz

ayyyyy bir yandan gülüp bir yandan yazmaya çalışıyorum :D arada ki bağlantıyı nasıl kurdun acep :blink: illa bana bir laf sokacaksın yani :P

Valla zeynep seni alsalar hiç şaşırmam  şimdiki doktor yaşlı bu arada bu doktorların gitgide gencleşmesi gerekmiyor muydu ?

neden beni alıyorlar :blink: ama David gelirse neden olmasın :rolleyes: buda oynadıkça gençleşecektir belki :ph34r:

Zeynep David Tennant gidince yaklaşık 6 ay diziyi izlemedim küfür ede ede ama sonra tekrar başladım ve o bir tarafın kesinlikle haklı kesinlikle ama kesinlikle devam etmelisin!

sanırım David Tennant herkesin doktoruydu ;) sadece benim değil :( ve bence o gittikten sonra dizi duraklama dönmine girdi -_- ama hafiften hafiften indirip izlemeye başlayabilirim belki de animelerden hiçbirşeye sıra gelmiyor :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Diyecek bir sürü şey var belki ama kendimi pek iyi hissettiğim söylenemez. Diziyi bilmeyen arkadaşlar mutlaka izlemeli herkesin izlemesi gereken mükemmel bir dizi kesinlikle pişman olmayacağınızdan em

Öncelikle bir doctor hayranı daha görmek :hell-yes-onion-head-emoticon: Spoiler'a aldım sebeb izlemeyen arkadaşlara full 7-8 sezonu anlattım resmen :D

açıkcası Davit Tennant dan sonra izlemeyi bıraktım ondan sonra anlamsız gelmeyi başladı :unsure: ve yine değişmiş :blink: tamam dizinin özelliği bu ama benim hoşuma gitmiyor tam karaktere alışıyorsun

sanırım David Tennant herkesin doktoruydu ;) sadece benim değil :( ve bence o gittikten sonra dizi duraklama dönmine girdi -_- ama hafiften hafiften indirip izlemeye başlayabilirim belki de animelerden hiçbirşeye sıra gelmiyor :ph34r:

Sana bir müjde vereyim o zaman ileride bir yerde David Tennant bir süreliğine geri geliyor kısa bir süreliğine ama çok heyecanlanacaksın. Acil değil ama çabuk çabuk izle bence :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Sana bir müjde vereyim o zaman ileride bir yerde David Tennant bir süreliğine geri geliyor kısa bir süreliğine ama çok heyecanlanacaksın. Acil değil ama çabuk çabuk izle bence :D

yaaa olmaz ki ama benim David 'e karşı olan duygularımı kullanıyorsunuz :D hem ne o öyle kısa bir süreliğine derken çocuğun ağzına bal çalıp kaçmaya benziyor bu :blink: sanırım bahsettiğin şu Doktor ların özel bölümü gibi olan şeymiydi :ph34r: tanrım bu cahillikle sevdiğim dizi hakkında bile konuşamıyorum gidip izleyesim geldi :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ayyyyy bir yandan gülüp bir yandan yazmaya çalışıyorum :D arada ki bağlantıyı nasıl kurdun acep :blink: illa bana bir laf sokacaksın yani :P

Laf sokmak mı :ph34r: Yok canım sadece bir üyemizi Doctor Who fanı yapma çabasındayım hepsi bu :D Niyetim iyi iyi :cheer1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Laf sokmak mı :ph34r: Yok canım sadece bir üyemizi Doctor Who fanı yapma çabasındayım hepsi bu :D Niyetim iyi iyi :cheer1-onion-head-emoticon:

öyleyim zaten :D izleyemesem de öyleyim :ph34r: Rose ve David gibi hiçbiri olamadı ama :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.