Jump to content

Doctor Who- Thetimeofthedoctor

WhovianWho

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Diyecek bir sürü şey var belki ama kendimi pek iyi hissettiğim söylenemez. Diziyi bilmeyen arkadaşlar mutlaka izlemeli herkesin izlemesi gereken mükemmel bir dizi kesinlikle pişman olmayacağınızdan em

Öncelikle bir doctor hayranı daha görmek :hell-yes-onion-head-emoticon: Spoiler'a aldım sebeb izlemeyen arkadaşlara full 7-8 sezonu anlattım resmen :D

açıkcası Davit Tennant dan sonra izlemeyi bıraktım ondan sonra anlamsız gelmeyi başladı :unsure: ve yine değişmiş :blink: tamam dizinin özelliği bu ama benim hoşuma gitmiyor tam karaktere alışıyorsun

• Forum Admin

Clara gitmeyecek yakın zamanda merak etme :D Bu doktorla devam edecek bir süre daha en azından :D Ayrıca adamı 10 saniye gördün o yüzden sakin ol dostum :D

yeni doktor sarmamış anlaşılan  :ph34r: şöyle bir baktım da eski doktorlar daha enerjiktiler ve yaptıkları aşırılıklar tuhaf kaçmıyordu ama sanki bu adama yakışmayacak gibi bir his var -_- daha izlemedim ama böyle hissediyorum  :blink:  hem 5 saniye de bile neler oluyor o 10  saniyeyi küçümseme bence  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeni doktor sarmamış anlaşılan  :ph34r: şöyle bir baktım da eski doktorlar daha enerjiktiler ve yaptıkları aşırılıklar tuhaf kaçmıyordu ama sanki bu adama yakışmayacak gibi bir his var -_- daha izlemedim ama böyle hissediyorum  :blink:  hem 5 saniye de bile neler oluyor o 10  saniyeyi küçümseme bence  :D

Aaaa Zeynep ilk kez benimle aynı fikirde kuzum sana ne oldu ? :D iyisin değil mi ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok duygulandım , sevimdim ve merak ediyorum 

matt "Bu yüzün gördüğü ilk yüz" dediğinde duygulandım baya

doctor rejenerasyon geçirdiğinde çok sevindim (matt gitti diye değil:) ölmedi diye)

yeni doctoruda şuan çok merak ediyorum nasıl olucak 

ama bana iyi gibi geldi çok pisikopat bir yüz ifades vardı :D

edit: keşke Donna Noble ve babasınıda görsek ben o ikisini çok seviyordum 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.