Jump to content

Sword Art Online Yeni Sezonuyla 2014'de Yeniden Bizlerle!

Çevirmen-J

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 74
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sword Art Online, orijinal sitesinde yayınlanana göre, yeni bir sezonla birlikte yine Light Novel'inin izini takip ederek bizlere geliyor 2014'te. Daha giremeden çoğu seriye kucağını açıp hoşgeldin d

Evet cıkar cıkmaz karşınız da olacak :) bunu diyorum... ve konuyu actıgın için teşekkürler

Ama az hain değilsin ha 8 i çıkarmadın 9 la beraber atıcanki bendeki 9. bölüm etkisiz kalacak ha ya kafayı kullanıo bu :D      Attığım konuyu çevir mert geldim mi açarım konuyu

Posted Images

Arkadaşlar internette 12 bölüm light noveli var ve şuana kadar 4 bölümü animeleştirildi. 5. bölümden itibaren ggo'ya girecekler. 5. yi okumak isteyenler aşağıdan bakabilir. Benim şahsen 276 sayfa olduğu için ingilizcem yetmedi meraktan çatlıyorum şuan. Neyse spoiler olarak aşağıdaki linkten 5. bölüme ulaşabilirsiniz. Hatta bir çeviri projesi falan olur da bir yayın evi basarsa yemin ediyorum satın alırım.

https://drive.google.com/file/d/0B9ukaEIR9t-PdEFXZXJub0FITjA/edit?usp=sharing  

Yoksa kirito kız karakter mı oluyor??????

nec2mt.png

Benim yetti, hatta bırak GGO'yu, 3 sezon sonrasından spoiler verebilirim :D Bu arada Kirito'nun kız olmasıyla ilgili olayı merak edenler, spoilera bakın:

GGO'da karakterin avatarını istediğin gibi yaratamıyorsun. Oyun oynama sürene göre (diğer oyunlar da dahil) bir avatar veriyor sana. Kirito'da oyun süresi aralıksız 2 yıldan fazla olunca en nadir avatarlardan birini alıyor. Avatar kız gibi görünebilir, ama aslında erkek. Hatta gören herkes onu bir kız zannediyor. Bu seride yeni gelecek olan kız da dahil. Ve bu da pek çok komik yanlış anlaşılmaya sebep oluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim yetti, hatta bırak GGO'yu, 3 sezon sonrasından spoiler verebilirim :D Bu arada Kirito'nun kız olmasıyla ilgili olayı merak edenler, spoilera bakın:

GGO'da karakterin avatarını istediğin gibi yaratamıyorsun. Oyun oynama sürene göre (diğer oyunlar da dahil) bir avatar veriyor sana. Kirito'da oyun süresi aralıksız 2 yıldan fazla olunca en nadir avatarlardan birini alıyor. Avatar kız gibi görünebilir, ama aslında erkek. Hatta gören herkes onu bir kız zannediyor. Bu seride yeni gelecek olan kız da dahil. Ve bu da pek çok komik yanlış anlaşılmaya sebep oluyor.

Adam yılın spoiler ını verdi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asuna yoksa olmaz bu iş.Aralarında geçen onca şey çöpe mi gitti ?!

yabancı forumlardaki yorumlardan;-oh rahatladım-

Çok katılıyorum. 2. sezondan bir AsunaxKirito beklerdim.Şu yeni kızı fazla gözüm tutmadı ama bakıcaz artık.Ama 2. sezonun gelmesinden memnunum.Buda Kaichou wa maid-sama gibi gelmez sanıyordum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Neler mi düşünüyoruz :D 

Gerçekten güzel bir yıla girdik sanırım, tek korkum çıkıp birilerinin tıpkı sao gibi bu animeyide bombardımana tutması. Yani belki yeniden yılın en iyi animesi seçilecek ve bazıları aşırı şiddet dolu yorumlarla baltalayacak. Neyse hayırlısı olsun. Gerçekten güzel bir seri ile karşı karşıyayız...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar lütfen sakin olunuz (genel bi acıklama) anime çevrilmiş ve su an upload sürecindedir.Eğer Horrible sub ta tam zamanında cıksaydı bu kadar beklenmeyecekti.. 

Senin çevirdiğin Special yalnız :D Bu konuda bahsi geçen anime ise, Sword Art Online II adlı yeni sezonu :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.