Jump to content

Sword Art Online Yeni Sezonuyla 2014'de Yeniden Bizlerle!

Çevirmen-J

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 74
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sword Art Online, orijinal sitesinde yayınlanana göre, yeni bir sezonla birlikte yine Light Novel'inin izini takip ederek bizlere geliyor 2014'te. Daha giremeden çoğu seriye kucağını açıp hoşgeldin d

Evet cıkar cıkmaz karşınız da olacak :) bunu diyorum... ve konuyu actıgın için teşekkürler

Ama az hain değilsin ha 8 i çıkarmadın 9 la beraber atıcanki bendeki 9. bölüm etkisiz kalacak ha ya kafayı kullanıo bu :D      Attığım konuyu çevir mert geldim mi açarım konuyu

Posted Images

2014'ün İlk En İyi Haberi Diyebilirim Sabırsızlandım Bak Şimdi :) :) Değilde Ya Kıza Aşık Olursam  :wub:   :D Çift Kılıçlı Kirito-san Geliyorrr   :P  Umarım Uzun Sürmez Bekleyiş... Teşekkürler  Çevirmen J :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu Kısmı 3.Sezona Atıp 2. Sezona Extra Trailerdeki Gibi Mitolojik Tanrılarla Devam Etmeleri Daha Uygun Olurdu Ve Daha Bir Güzellik Katardı Animeye...

Yanlış hatırlamıyorsam mitolojik tanrıların olduğu hikayede sinon da vardı light novelde, yani önce bunun olması zorunlu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fantasy mmo türünün hayranı olarak kısa sürdü sanırım benim zamanım :( Ama her türlü tüm zamanların en iyileri listemde 3. sırada  (Henüz çok fazla kalabalık deil listem bu arada :D ) Sabırsızlıkla bekliyorum çeviriler için kolay gelsin şimdiden :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.