Jump to content

Gördüğünüzde İrkilip,Ürperdiğiniz Sahneler(spoiler içerebilir)

free word

Önerilen İletiler

İrikilip, ürperdiğim birkaç sahne;

-Anotherdaki o kızda evet bende o şemsiye olayında baya irkilmiştim açıkcası :unsure:

-Umineko no naku no koro ni çok sevdiğim bir animedir ama bazı ölümler varki  mide bulandırıcı :mellow: [ki anime ölümden oluşuyor zaten :D]

-xxxholic, kesinlikle bir anime sizi ürpertemez demeyin olur efendim xxxholic de buna örnek :D [yada ben çabuk korkuyorum :D]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 85
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Klasik olacak belki ama Son Durak filmlerine bağlayan Another da ki şu ünlü şemsiye sahnesinde irkilmişdim :wacko: Ana karakter boğazını tutuyordu bende tutmuşdum :( Nedense böyle çok gerilip kendimi

Higurasi izlemeyenlere spoiler 

Beyler bayanlar hiç biriniz Bakemonogatari izlemedimi ya :D Alın :     ama ben ürpermedim, çok eğlendim, etkilendim...

Klasik olacak belki ama Son Durak filmlerine bağlayan Another da ki şu ünlü şemsiye sahnesinde irkilmişdim :wacko: Ana karakter boğazını tutuyordu bende tutmuşdum :( Nedense böyle çok gerilip kendimi kaptırdığımda karakterin neresine birşey olsa benimde aşağı yukarı oram acır :ph34r: Manyakça biraz ama evet öyle <_< ...

Ahanında o sahne :

Another i İzlediğimden Beri Şemsiye Seçimlerime Dikkatim %98 arttı  :hell-yes-onion-head-emoticon: karnıma ağrılar girmişti boğazını gösterdiklerinde ana karakterle aynı surat ifadesini almıştım ..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Another i İzlediğimden Beri Şemsiye Seçimlerime Dikkatim %98 arttı  :hell-yes-onion-head-emoticon: karnıma ağrılar girmişti boğazını gösterdiklerinde ana karakterle aynı surat ifadesini almıştım ..

Bence genede dikkat et %2 bile bir ihtimal :ph34r:

Son durak serisi gibiydi anime resmen ya <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynı şeyleri yaşamışız. Ama ben daha dikkatsizmişim. Şemsiyemin ucunda 10cm lik (ya da daha fazla) uzantı var :hell-yes-onion-head-emoticon: Neyse dediğim gibi kullanmıyorum artık zaten. Okula giderken çook lazım olursa da merdiven basamaklarına bakıyım kayıp düşmiyim gibisinden önüme bakmıyorum basamaklar bitince millete çarpıp duruyorum :depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence genede dikkat et %2 bile bir ihtimal :ph34r:

Son durak serisi gibiydi anime resmen ya <_<

:hell-yes-onion-head-emoticon:  şu çocukları baston diye kullanıp oynarken görünce ellerinden topluyorum ;_; %2 bile =.= Die

Aynı şeyleri yaşamışız. Ama ben daha dikkatsizmişim. Şemsiyemin ucunda 10cm lik (ya da daha fazla) uzantı var :hell-yes-onion-head-emoticon: Neyse dediğim gibi kullanmıyorum artık zaten. Okula giderken çook lazım olursa da merdiven basamaklarına bakıyım kayıp düşmiyim gibisinden önüme bakmıyorum basamaklar bitince millete çarpıp duruyorum :depressed1-onion-head-emoticon:

elimde şemsiyeyle merdivenden inerken ilk önce şemsiyeyi atıyorum sonra kendim iniyim diyorum sonra şemsiye ya açılısa aşşağıda diyip ;_; yerleri kontrol ediyorum  :ghost-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.