Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
free word

Gördüğünüzde İrkilip,Ürperdiğiniz Sahneler(spoiler içerebilir)

Recommended Posts

Corpse Party - Yuka ve Seiko'nun ölümü. ;_;

Bir de en son bölümde cesedini getirip dilini kesiyor kızın alçak sapık herif. .__.

Higurashi no naku koro ni deki Rika'nın Mion sandığımız Shion'un karşısında kendini öldürdüğü sahne. Akşam izlediğim için ordan sonra başıma/beynime ağrılar girmişti. Bir de Another daki şemsiyeli ölüm sahnesi gib. Bir çok kişi gibi benim de elim isteksizce boğazıma gitti :D

Rika'nın ölümü

Şemsiye Sahnesi

Gençler onun ölümü bunun ölümü azıcık spoiler a giriyor.. Animelerinizden bahsedip olayı spoiler içinde anlatın.. Örneğin :D

Deadman Wonderland'da

spoiler- şunun şu olduğu sahne- spoiler gibi

Author of the topic Posted

Higurashi no naku koro ni deki Rika'nın Mion sandığımız Shion'un karşısında kendini öldürdüğü sahne. Akşam izlediğim için ordan sonra başıma/beynime ağrılar girmişti. Bir de Another daki şemsiyeli ölüm sahnesi gib. Bir çok kişi gibi benim de elim isteksizce boğazıma gitti :D

Rika'nın ölümü

Şemsiye Sahnesi

konu ismini antehordaki şemsiye sahnesi olarak değiştireceğim artık :D konudaki lietilerin en az %80 bu olay :P ayrıca yüz yılın spoiler yedim ( her iki animeden de   :mellow:

copse partimi neydi onun bütün bölümleri irkilip ürpermeme sağladı hani :D (3 izleyiş aynı hisler  :) )

Ee sonuçta o sahne de öyle böyle bir ölme sahnesi değil yani :D Hem ben orayı izledikten sonra doluda okula "şemsiyesiz" giden biriyim yağmurdada şemsiye kullanmıyorum artık :D Bu kadar etkileyebildiği için ünlü olmalı sanırım o sahne :D

Tüylerimin diken diken olduğu sahne:

maxresdefault.jpg

Animelerden hiç korkmam ama xxxHolic istisnadır. Çok ürkünç sahneleri vardı. :D Ama bir tanesini hiç unutmuyorum da videoyu bulamadım, daha doğrusu kısaltılmış halini bulamadım 

http://youtu.be/mdwAhWjuK0k?t=6m50s

İngilizce dublaj olması kötü ama en azından İngilizce bilenler olayı anlasın :D Bilmeyenler de şu kadarını anlasın, korku hikayeleri anlatıyorlar işte. Ama hikayeyi geçin, ortam bile tüylerimi ürpertiyor. 

İnanır mısınız bilmiyorum kadın güldüğünde bende onunla aynı anda güldüm bu beni daha çok ürpertti ._. gerçi böyle şeyler hoşuma gidiyor o ayrı konu 

Higurasi izlemeyenlere spoiler 

Higurasi izledim Shion'un

Satoko'ya işkence ettiği sahne  :wacko: Bir de Higura'side Rika kendi kafasına bıçak sapladığı sahne  :blink: 

Evet orada küçük Rika'ya ne oluyor demiştim :D

Y35DW6.png

Telef olmak deyimi buradan geliyormuş galiba, tüylerim tiken tiken olmuştu bu sahnede

Beni izledigim tüm animeler ve okudugum mangalar içinde etkileyen 2 sahnedir.

ace_death_by_giorno_giovanna-d380ju9.jpg

WWr0yq.jpg