Jump to content
Türk Anime TV Forum
-Alper-

Ana Karakter Naruto Olmasaydı Kim Olsun İsterdiniz?

Önerilen İletiler

Sasuke yazmayın içimiz dışımız sasuke oldu zaten 500 bölümdür adamın peşinde koşan birini takip ediyoruz. =))) Yan karakterler bu seride ana karakterlerden daha iyi ilginç bir durum. Ben Gaara diyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sasuke yazmıcazda kımı yazcaz reis :D hep naruto naruto gına geldi ondan.Sasuke o kadar orichimarunun yanına filan gitti onları gösterseler fena olmazdı.

onun dışında uchiha madar ile hasiirama zamanı ıyı olurdu.tam uchıha ve senju savas zamanlarından koy kurulumuna kadar.kı zaten kısa ozetlıyecek bolumler var mangada ama en ınc ayrıntısına kadarolsa ıyı olur.

Ama sankı baska anımeymıs gıbı olup uzun surecekse keyıfle ızlenılecekler -- Altı yolun sennini , uchiha klan kurucusu(buyuk oğul), Senju klan kurucusu(kucuk oğul)--- bunlar olsa super olurdu. kuyruklularda flnda var

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tobirama, İtachi, Kushina veya Sakumo Hatake. Kakashi de demek isterdim ama zaten özel seri çıkartıcakmış Masashi abimiz sabırsızlıkla bekliyorum  :admire-onion-head-emoticon: .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir

Hinata olsa nasıl olurdu diye düşündüm biraz Kimi ni Todoke'ye benzeyebilirdi ama ilginç bir hikaye olurdu :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş