Jump to content

Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler

Amygirl

Önerilen İletiler

Sevmeme değil itici buluyorum dong-onion-head-emoticon.gif?1292862500

Bi de millet nefret etmek ayrıdır soğuk, itici bulmak ayrıdır karıştırmayalım.. Bi de popüler sevilen karakter dedim. Mesela ben Kabuto yu da çok itici bulurum ama buraya yazmadım çünkü zaten sevilmiyor :D :D

C.C'yi nasıl itici bulursun......... :cruch-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 183
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben de imzandaki Kuran Kaname yi unutmuşum :D Gerçi o animede Zero hariç hepsi itici idi :D

Genel konuşucam.   Harem Animelerinde başrole konulan sürekli,saf ve biraz anlarsınız saçma bir kız oluyor aklıma şu an   Uta No Prince Sama daki,adını unuttuğum sanırım haruka'ydı gerçi ben onu ilk h

Vampire Knight ı sırf bu eleman bu kızdan ne istiyor neden bu kadar ilgili diye merakımdan izlemiştim.. Sonuç: Hayal kırıklığı ve tiksinme  :mellow:   Neyse konuyu dağıtmayayım :)

Shingeki no Kyojin'den > eren <_<  naruto = yamato, tenten, inari, kakashi, karin <_<  bleach = soi fon, rukia, don kanonji, Fullbringers'lerin çoğu, Tōshirō Hitsugaya, Nnoitra Gilga, Yammy Llargo <_< one piece = Chopper, Usopp............devamları varda şimdilik bu kadar yazayım -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O zaman animede yapmasınlar çay içip büskevit yiyelim televizyon karşısında -,-

Bak ben HxH - Hisokayı unutmuştum ya :D İyi hatırlattın.

- Hisoka çok çok itici, beni animeden soğutuyodu bi ara sübyancı,g*y ! :D

O karakterler olmadan anime olmuyor mu ki,onlar olmadan çok daha güzel olur bana göre..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

C.C ve Deidara nasıl sevilmeeeez diye düşünürken itachiyi bile gördüm ne diyim zevkler tartışılmaz :D

1-Ben şahsen naruto animesini sevmeme rağmen naruto karakterini sevmiyorum yok durmadan gerekli gereksiz power up bir rasenganla neler yaptı lan saçma sapan jutsular sırf kage bunshinle rakip yenmeler :D

Kishimoto ana karakter diye zorlaya  zorlaya bıktırdı. 

Madarayı da yener bu gidişle kishimoto sağolsun

2- Neardan nefret ediyorum sebep söylemeye gerek bile yok

3-Suzaku Kururugi... Overpowered,gıcık

4-Kimi no iru machinin devam eden mangasında yavaş yavaş harutoyada gıcık olmaya başladım nedense etrafındaki bütün kızlar bu oduna aşık oluyor.

5-Kamisama kazoku daki bizim ana karakterin ilk 4 bölümdeki bazı davranışlarıda sinir bozucu bakalım biraz düzeldi son bölümde silebilirim listeden

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Shingeki no Kyojin'den > eren <_<  naruto = yamato, tenten, inari, kakashi, karin <_<  bleach = soi fon, rukia, don kanonji, Fullbringers'lerin çoğu, Tōshirō Hitsugaya, Nnoitra Gilga, Yammy Llargo <_< one piece = Chopper, Usopp............devamları varda şimdilik bu kadar yazayım -_-

Kakashi miii :blink: Nandee nandebayoo :(

PS: Taparım ben ona :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.