Jump to content

Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler

Amygirl

Önerilen İletiler

Misafir nemesiss

Aslinda cok var fakar baslarsam bitiremem bu listeyi, o yuzden kisa ve oz en itici buldugumu yazayim: UCHIHA SASUKE. Bir karakter ancak bu kadar laftan anlamadik olur. Cocuk cocuk kompleksleri desen ayri dert, arkadaslarina yaptigi yanlislar desen ayri dert.. Acayip uyuz oluyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 183
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben de imzandaki Kuran Kaname yi unutmuşum :D Gerçi o animede Zero hariç hepsi itici idi :D

Genel konuşucam.   Harem Animelerinde başrole konulan sürekli,saf ve biraz anlarsınız saçma bir kız oluyor aklıma şu an   Uta No Prince Sama daki,adını unuttuğum sanırım haruka'ydı gerçi ben onu ilk h

Vampire Knight ı sırf bu eleman bu kızdan ne istiyor neden bu kadar ilgili diye merakımdan izlemiştim.. Sonuç: Hayal kırıklığı ve tiksinme  :mellow:   Neyse konuyu dağıtmayayım :)

Hmm ben de liste yapayım hemen:

1. Laxus: Aşırı ergen. Atarlı falan o ne öyle be. "bn kimsnn trunu diilim tm mı!?!?"

2. Sasuke: Sırf bu ergen hikayeye bağlansın, power-up alsın diye Itachi gibi bir adam harcandı...

3. L: Sürekli şekerli şeyler tüketmesi midemi bulandırıyor, Kira candır.

4. Hisoka: Fake jöker.  <_<

5. Tüm High School dxd karakterleri: Ecchilerden nefret ederim, tüm animelerin açık saçık olduğu yargısı oluşturuyor insanda. Ayrıca bazı sapıkların da sırf bu animeyi izleyip "yaşasın anime" dedikleri de gerçek.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yui (Diabolik Lovers) - Bana acayip saf ve sinir bozucu geliyor. Hele ki son bölümlerde kendisini bıçaklaması falan. Neden Ayato gibi vampirler böyle saf kızları bulur ki. 

Alluka (Hunter x Hunter) - Nedeni acayip bariz. :Dd Erkek kardeşi olmasına rağmen Killua' yı sevmesi falan. :D                          - Azcık kıskandım desemde olur. :D

Sakura (Naruto) - Açıklamama gerek yok? :D

Sasuke (Naruto) - Kısaca itici. 

Yukiteru (Mirai Nikki) - Bunun kadar gereksiz bir karakter daha görmedim. :D Yuno olmasa hayatta Tanrı falan olamazdı. İlk seferinde öğretmeni (4 numaraydı galiba) tarafından öldürülürdü. -_-

İllumi ve Kikyo (Hunter x Hunter) - Geberin pls. 

-Gerçi Kikyo ve Yukiteru fazla sevilmiyor ama-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

''Sevildiği'' halde itici bulduklarım

Naruto: Sasuke, Pein, Naruto... (Sakura'nın zaten iticilik konusunda genel olarak kendini kanıtladığını düşündüğüm için dahil etmedim)

Sword Art Online: Kirito, Asuna 

Mirai Nikki: Yuno (Yuuki-Sakura ile aynı sebep)

Shingeki no Kyojin: Eren Jeagar

Death Note: Yagami Light, Near

Elfen Lied: Lucy ve diğer 2 kızıl saçlı kız (diğer karakterler biraz daha arka planda oldukları için yazmadım)

The Word God Only...:Keima Katsuragi (ilk bölümü açtım birkaç saniye zor izledim)

Nana: Nana Komatsu

High School DXD: İssei

Kuroko no Basket: Kuroko - Midorima

KissXSis: Ako-Riko-Keita

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.