Jump to content

Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler

Amygirl

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Sadece kıyafet değil ki, şımarık bildiğin :D Ben onun yerine Rukia'da tatlılık, Senna'da mutlu bir hüzün gördüm onlar yetti bana :) O zaman ben de erkek olarak Gin'i beğenmediğin için seni zevksiz ilan ediyorum :D

Röportajlara da bakayım hemen, ilgimi çekti :D

Rukia çok iyi bir dost .. Ancak evimin kadını olamaz çok sıkıcı o konuda :D

Gin'i beğenmedim değil ısınamadım.. Zeki ve sadık bir erkek olabilir ama sürekli yapmacık gülümseyen insanlar itici değil mi sence de ? Neyse :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 183
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben de imzandaki Kuran Kaname yi unutmuşum :D Gerçi o animede Zero hariç hepsi itici idi :D

Genel konuşucam.   Harem Animelerinde başrole konulan sürekli,saf ve biraz anlarsınız saçma bir kız oluyor aklıma şu an   Uta No Prince Sama daki,adını unuttuğum sanırım haruka'ydı gerçi ben onu ilk h

Vampire Knight ı sırf bu eleman bu kızdan ne istiyor neden bu kadar ilgili diye merakımdan izlemiştim.. Sonuç: Hayal kırıklığı ve tiksinme  :mellow:   Neyse konuyu dağıtmayayım :)

Rukia çok iyi bir dost .. Ancak evimin kadını olamaz çok sıkıcı o konuda :D

Gin'i beğenmedim değil ısınamadım.. Zeki ve sadık bir erkek olabilir ama sürekli yapmacık gülümseyen insanlar itici değil mi sence de ? Neyse :D

Rukia sıkıcı değil ya sıkıcı olsa nolur hatta, her haliyle çok iyi :D Ve Gin hem cool, hem dediğin gibi zeki ve sadık :) O kadar yapmacık şey yapıp herkesi kandırdıktan sonra gülüşüne pek takılmıyorum :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Asuna ~SAO~ Japonların tescillisi...Her bilmem ne karakter anketin de ilk 5'e giriyor.Neyi var bunun ? Çakcam ağzına bir tane geberip gitçek -_-

Sakura Haruno ve İnoue Orihime...Biri "Sasukee kuun" diğeri "Kurosaki kun" bir halta yaradıkları yok.Vakit geçsin die koyulmuşlar resmen.İzlesen ne izlemesen ne şunların sahnesini... :panda-45:

Erza ~Fairy Tail~ Kılıç ustası...Kızıl saç...Pasta vs. tamamen gereksiz bir karakter.Aşırı abartı...Şimdi Animeye girsem şunu eşek sudan gelinceye kadar döverim.Fan servisi için yapılan bir karakter.Bir de güç vs kıyaslamasın da adı geçiyor.Çöp :panda-20:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yui ~Diabolil Lovers~ : Kızım sen niye gittin oraya bak tehlikeli falan dedin gitmeseydin hepsi senin kanını içiyo diye kendini bişey zannetme orda onlar senin içini kurutup öldürüp kapının önüne asarlar tamam mı Laito benim  :hate-crazy-rabbit-emoticon:  :calm-down-crazy-rabbit-emoticon  :kill-crazy-rabbit-emoticon:

Haruno Sakura ~Naruto~ NARUTOOOO KURTAR BENİİİĞĞĞ! SASUKEEEĞĞ! Yeter ama kardeşim git azcık güçlen bi Shannaro yapıyosun diye çok mu güçlenmiş oldun bi jutsu öğren bişey yap hep arkanı kollasınlar diye bekliyon geber git sen savaşın ortasında -,-  :pheew-crazy-rabbit-emoticon:  :kill-crazy-rabbit-emoticon:

Lenalee Lee ~D.Gray-Man~ : Her ne kadar çok tatlı olsa da -ki ben de seviyorum bu kızı- ama sırf Lavi ile olan konuşmaları yüzünden gıcığıma gitti  :hate-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.