Jump to content

Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 183
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben de imzandaki Kuran Kaname yi unutmuşum :D Gerçi o animede Zero hariç hepsi itici idi :D

Genel konuşucam.   Harem Animelerinde başrole konulan sürekli,saf ve biraz anlarsınız saçma bir kız oluyor aklıma şu an   Uta No Prince Sama daki,adını unuttuğum sanırım haruka'ydı gerçi ben onu ilk h

Vampire Knight ı sırf bu eleman bu kızdan ne istiyor neden bu kadar ilgili diye merakımdan izlemiştim.. Sonuç: Hayal kırıklığı ve tiksinme  :mellow:   Neyse konuyu dağıtmayayım :)

• 2 ay sonra...

Makise Kurisu ve Misaki Ayuzawa dışındaki tüm tsunderelerden nefret ediyorum, tsundere karakterler hiç olmasaydı keşke.Animeden soğuyorum o karakterler yüzünden.

One Piece'den Usopp ve Chopper ikisinin de uyuz tavırlarına gıcık oluyorum sonradan biraz düzeldiler ama yine de gıcığım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 7 ay sonra...

Pekalaa gerçekten sevilenlerden yazalım.

Pain (Yahiko): İlk gördüğümde ''bu kadar güçlü bir karakterin böyle bir çiziminin olması.. -_-'' dediydim.

Usui Takumi: Bence mangakanın bilinçsiz bir şekilde mükemmelleştirdiği bir karakter.

Tomoe (Kamisama Hajimemashita): Henüz izlemedim ama çizimlerinde ''klişe shoujo erkeği'' iticiliğini hissediyorum.

Yukihira Souma: Henüz izlemedim ama çizimlerinde itici bir ergen havası sezinliyorum.

Tetsuya Kuroko: Bu karakteri çözemedim pek ama itici bulduğumu söyleyebilirim. 

Osamu Dazai (Bungou Stray Dogs): Kusura bakmayın ama Aoi Bungaku izledikten sonra çekilmiyor.

Mirai Kuriyama: Oyuncak bebek gibi. O çizimlere drama rolü gitmiyor abicim -_-

Heiko Honma (Menma): Kuriyama ile aynı sebep -_-

Yuno Gasai: Rolüne göre çizimleri biraz fazla sevimli. Sırıtıyor -_-

Rin Okamura: Henüz izlemedim ama ergen bir havası var. Bir de Gray'e benzetiyorlar Gray bundan çok daha karizmatik.

Akame: Yuno ile aynı sebep -_-

Shiba Tatsuya: Gene bilinçsiz mükemmelleştirme.

Taiga Aisaka: Gintama izledikten sonra itici gelmeye başladı.

Staz: Rin Okamura ile aynı sebep -_-

Levi: Evet etkilendiğim sahneleri de var ama Hiroshi Kamiya'nın sesi bu adama gitmiyor. Sırf bu nedenle yazdım.

Esdeath: Sonradan sonradan bu da itici gelmeye başladı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Naruto'dan Hinata, bu kadar pısırık ve sümsük karakterlerden her zaman nefret ederim, zıt kişiliğine büründüğü filmdeki hali süperdi keşke öyle kalsaydı...

Noragami'den Yato ve hatta Hiyori hiç sevemediğim iki karakter...

Toradora'dan Aisaka Taiga, tsundere olması tek başına bir sebep zaten...

Fate serisinden de Saber, savaşçı kadın karakterleri severim ama Saber'in onur ve gurur takıntısı beni kendisinden çok soğuttu...

Shingeki No Kyojin'den Eren Yeager, mangasını okumuyorum ama animedeki işe yaramazlığına fena gıcık oldum, bir iş yapacak onu bile zorla yapıyor...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.