Jump to content

Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler

Amygirl

Önerilen İletiler

Misafir Leffwn

Usui ve Juvia   shock2-onion-head-emoticon.gif?129286251 Usui yi itici bulma ya gerçek hayatta öyle bir erkek yok gözümüz gönlümüz doyuyor ne güzel waiting-onion-head-emoticon.gif?12928625

Juvia da çok komik yaaa neden itici buluyorsun anlamadım :(

Juvia güzel ama salak. Ayrıca çoğu fanı ondanda salak olduğu için juvia nefretim daha da artıyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 183
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben de imzandaki Kuran Kaname yi unutmuşum :D Gerçi o animede Zero hariç hepsi itici idi :D

Genel konuşucam.   Harem Animelerinde başrole konulan sürekli,saf ve biraz anlarsınız saçma bir kız oluyor aklıma şu an   Uta No Prince Sama daki,adını unuttuğum sanırım haruka'ydı gerçi ben onu ilk h

Vampire Knight ı sırf bu eleman bu kızdan ne istiyor neden bu kadar ilgili diye merakımdan izlemiştim.. Sonuç: Hayal kırıklığı ve tiksinme  :mellow:   Neyse konuyu dağıtmayayım :)

• Forum Admin

Juvia güzel ama salak. Ayrıca çoğu fanı ondanda salak olduğu için juvia nefretim daha da artıyor. 

Sevgi tarzı biraz garip ama Fairy Tail in en sıkıcı bölümlerinde ilaç gibi geliyordu.. Sevmeyen ya da itici bulan birilerini görünce şaşırdım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir Leffwn

Sevgi tarzı biraz garip ama Fairy Tail in en sıkıcı bölümlerinde ilaç gibi geliyordu.. Sevmeyen ya da itici bulan birilerini görünce şaşırdım :)

Şaşırtmayı severim. :ahaaah-onion-head-emoticon:  Gidip izlediğim animelerden karakter bakayım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asıl büyük şok; bazen Usui'yi sevmiyor oluşum. Yine demeyi unuttuğum bir karakter. :D  :mellow:

Elf olsa bir şey demiycem. :D Saf iyiliği sevmiyorum sanırım.  :ph34r:

Karşılaştırmak istemiyorum ama mesela Gintama^da her karakterin eksik bir yönü gösteriliyor ve o yönüne rağmen seviliyor. Çünkü: Seveceğimiz yanları daha çok ortaya çıkıyor. Bizden biriymiş gibi hissettiriyorlar kendilerini. :D

Edit: Uta no Prince-sama karakterleri genel olarak itici geliyor.  :ph34r:  Göz yoran saçları... <_<  Özellikle İchinose'nin nazlı tavırları... :D

Ne kadar çok itici bulduğum karakter varmış öyle. :ph34r:  Nefret ettiğim pek karakter olmadığı için hepsi iticiler  arasına mı yığıldı?  :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir Leffwn

Meiko Honma (menma): Çok zorlama bir karakter ama son bölüm üzmüştü. 

Rukia: Kezban desem yeridir. 

Korra: En kötü avatar. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sawada Tsunayoshi ölsün

Naruto gebersin

Usopp yerin dibine girsin.

Aptal karakterleri en başta sevmiyorum.

Luffy de aptal ama onun aptallığı benimkine benziyor, o yüzden seviyorum. Katıksız geveze.

Avatar Korra'yı da hiç sevmem, ultimate ergen.

Sukitte ii na yo'nun başrolündeki kız da mallığında ötürü düşmüştür gözümde.

Shaman King'teki motorcu herif. Gay midir nedir, Yoh'a yürüyor resmen.

Kaichou wa Maid Sama'daki kız kılığına giren aptal çocuktan bahsetmiyorum bile.

Yuno'yu da hiç sevmem. Düşman başına.

Dragon Ball, Kuririn. Bir öl artık aptal.

Kimi no Todoke'nin başrol kızını da beni çok ağlattığı için sevmiyorum.

Eren'i de sevmem. Anca laf. Biraz kafayı kullan.

Killua'yı, Gon'u, Hisoka'yı, L'i, Natsu'yu, Madara'yı, Hibari'yi, Kuroko'yu, Hidan'ı, Sanji'yi (tam bir beyefendi :D ), General Iroh'u, Toradora'dan Taiga'yı (kız dediğin sert olacak), en çok da Usui karşimi severim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kimi ni todokede kuronumayı itici buluyorum. Gereğinden fazla saf.. narutoda narutonun sasuke takıntısı sinirimi bozuyor bazen.. bir de ilelebed sasuke ile yıldızım barışmayacak gibi onu ve saplantılı intikamını itici buluyorum. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sawada Tsunayoshi (KHR) Korkak ve güçsüzlerden nefret ediyorum, itici buluyorum.

Amano Yukuteru (Mirai Nikki) Korkak ve güçsüzlerden nefret ediyorum, itici buluyorum.

Güçsüz ve korkaklar haricinde hiç birşey itici gelmiyo başka :D (Onlarıda yaz,yaz bitmez o yüzden iki tanecik yazdım)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Popüler karakter yok sevdigim :D ama sevmedigim cok fazla :d nedense .. :D

Lufy : Karakteri "Aptal" oynayan bir tip acıkça fazla... sorunlu biraz daha iyi olabilirdi

Naruto : Hatalı cocuk galiba Beni dışlayacaklar varya 9 kuyruk salar öldürürüm.... Her şeye iyimser

Natsu : Hİç romantizm yok.. yani diyer karakterlerde olan romantizm yok,, ve aptal oynuyor

Asuna : Karakteri çarpıtma yapıyor lar animede.. acıklamıyacam.. :D

İcigo : İlk 25 bölümde :D Animenin en güçlüsü oldu.. fazla yücelttiler.. kendini bişey sanar olması saçma....

Gon : Sorunları var... hareket ve tavırları begenmiyom..

Eren : Salak gibi ya .. valla dev dönüsüyor sonra köle oluyor .. :D İtraz edicek öldürecek.. Köle gibi davranıyolar..

Lelouch : Adam güç var kral :D dedim kendini öldürdü .. buda biraz gıt :D

Teito :Gücü var .. ama kullanmıyor.. rahip yalvarıyor..... ezik tiplemesi yapmıslar.. :

Akihisa : Asırı derece aptal biraz romantik ol .. :D

Kuroko : Gücünü saklıyor.. böyle güç saklayan karakterler .. biraz sıkıcı olur..

Kagami : Kendini bi şey sanıyor :D

Light : Sorunlu ... suclular kafayı yemiş .. anime ana karakter olmus.. :S

Okumura Rın : şeytan oğlu.. ama salak karakteri oynuyor.. gıcık giderim.. :D

Takashi : Kız kazık atmış hala kızı seviyor salak yav.. 10 tane kız peşinde :D olacak iş deil..:S

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.