Jump to content

Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 183
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ben de imzandaki Kuran Kaname yi unutmuşum :D Gerçi o animede Zero hariç hepsi itici idi :D

Genel konuşucam.   Harem Animelerinde başrole konulan sürekli,saf ve biraz anlarsınız saçma bir kız oluyor aklıma şu an   Uta No Prince Sama daki,adını unuttuğum sanırım haruka'ydı gerçi ben onu ilk h

Vampire Knight ı sırf bu eleman bu kızdan ne istiyor neden bu kadar ilgili diye merakımdan izlemiştim.. Sonuç: Hayal kırıklığı ve tiksinme  :mellow:   Neyse konuyu dağıtmayayım :)

Fairy Tail:Erza(Çok kafa ütülüyor )

One piece:Monkey D Garp (Reisimiz,One Piece Fatihi Ace Venturayı ölüme terk ettiği için :/ )

Beelzebub:Kunieda(Çok yapmacık bir karakteri var)

HxH:Hisoka(Sübyancı neyse hakaret etmicem :) )

Naruto:Tobirama Senju

Uchiha İzunayı öldürdüğünden dolayı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Genel konuşucam.

Harem Animelerinde başrole konulan sürekli,saf ve biraz anlarsınız saçma bir kız oluyor aklıma şu an

Uta No Prince Sama daki,adını unuttuğum sanırım haruka'ydı gerçi ben onu ilk hırka diye okuduğum için hep benim için o kız hırka oldu 1.si o.

2.si de brothers conflict'teki kız,hepsi nasıl oluyor da buna vuruluyor aklım almıyo yetmezmiş gibi sanırım 5kişi filandı,aklı başında bir kız olsa iyiydi.

3.sü ise tabikide rias,animeleri ayırmam,izledim ve en başından beri bence çok itici duruyordu,ayrıca asia da çok tip.fazla saf olunca iş değişiyor.

Hmm,mirai nikkide'ki küçük kız  deus'un yardımcısıydı ah ah  aklıma gelse keşke adı,sürekli işleri karıştırdı velet ondan ayrı nefret ediyorum.

ve son olarak şimdilik naruto'dan sakura,ben öyle bi kız görmedim allah anasına babasına sabır versin ilk bölümlerden bir tuhaftı zaten iş artık 7/24 saskey saskey diyince değişti benden bu kadar :19:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kyuubi - nedense cins cins duruyor hiç sevemedim =.="

Luffy: bana çok kızıyorlar ama :D luffy i sevmiyorum ya :D ..

L:Çok Tuhaf Geliyor mesela :D

Lucy:oldum olsaı sevmedim lucy i : D

Eren:Erenden nefret ediyorum =.= (levi ♥ levi ♥)

Hinata: bak bu karaktere çok uyuzum :D herkez sever ben nefret ediyorum =.=

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kyuubi - nedense cins cins duruyor hiç sevemedim =.="

Luffy: bana çok kızıyorlar ama :D luffy i sevmiyorum ya :D ..

L:Çok Tuhaf Geliyor mesela :D

Lucy:oldum olsaı sevmedim lucy i : D

Eren:Erenden nefret ediyorum =.= (levi ♥ levi ♥)

Hinata: bak bu karaktere çok uyuzum :D herkez sever ben nefret ediyorum =.=

Nerdeyse tüm anakarakterlerden nefret ediyorsun Luffy amcamızın ne suçu var  :o 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nerdeyse tüm anakarakterlerden nefret ediyorsun Luffy amcamızın ne suçu var  :o 

sevmiyorm ne yapabilirim mesela ınoue yi yazmayı unutmuşumö bak yorumda görünce aklıma geldi :D 'krosaki kun kadar başına taş düşsün'  :DD cidden ya-birde hinata var naruto-kuun ! =.= allahım bu karakterleri çıkarsınlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.