Jump to content

Konichiwa Minna :)

Felix

Önerilen İletiler

Watashi Kemal Saygın desu, 18 sai desu. Forum konularına bakarken gördüm, tanışmak daha aklıma gelmemişti :confused-onion-head-emoticon: . İlk defa foruma üye oldum. Konuşmalarımda düzgün konuşmasam da yazım kurallarına fazlaca dikkat ederim. Daha önce bir konu daha açmıştım imzama link olarak ekledim. Programlama yönünden elimden geldiğince yardımcı olabilirim ayrıca kişisel programda yazabilirim. Geceleri bilgisayara oturuyorum(genelde). Yaklaşık 5-6 senedir anime izliyorum. Türk anime sitesine ilk gireli 2 sene oldu sanırım. Takip ettiğim animeleri veya izlediklerimi buraya yazsam uzun sürer bakmak isteyenler için.

http://www.turkanime.tv/kullanici/Felix-Dante

Konusu ile kendime en yakın buluğum anime Steins gate (İrdelemem gerekirse, sanki öteki bir boyuttaki "ben"im yaşadıklarını anlık olarak görüyorum ve sonrasında 1 hafta 1 ay belki 1 yıl sonra o anı yaşıyorum  :eaten-alive-onion-head-emoticon , dejavu diyeceğim ama daha öncesinde yaşamıyorum. Şahsen bunu en yakın arkadaşıma anlatınca bile başta inanmamıştı. :hell-yes-onion-head-emoticon: )

Neyse benden bu kadar, o zaman.

Yoroshiku onegaishimasu. :beg-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hatırlamıyorum ama bu senin kurallara bakmış halinse gerisini tahmin edemiyorum 

Hoş geldin Kemal :) Harry yi öldür ödülünü al :P Ata Demirel e bağladım :D   Forum kurallarına göz atan bir üye gözlerim yaşardı  :lol: Keşke imza kurallarına da bir göz atsaydın :(

hoş geldin Kemal ;) keyifli forumlar ^_^

Hoşgeldin kemal.

Umarım forumda iyi vakit geçirirsin  :)

Bende yiğit bu arada memnun oldum  :)

Hoş geldin Kemal :) Harry yi öldür ödülünü al :P Ata Demirel e bağladım :D

Forum kurallarına göz atan bir üye gözlerim yaşardı  :lol: Keşke imza kurallarına da bir göz atsaydın :(

Bende ilk forum'a üye olduğumda kurallar'a bakmıştım banada aynısını demiştin bare herkese aynısını deme  :cheer1-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.