Jump to content

Çevirgeç EAL

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ÇEVİRGEÇ EAL @cevirgeceal   Biz Eskişehir Anadolu Lisesi'nin animeye gönül vermiş öğrencileriyiz. 20 kişilik küçük bir ekibimiz var. Çevirilerimizi en iyi şekilde, en kısa zamanda yapmaya çalışıy

Abi çok kıskandım lan ben Gaziantepteyim çevremde anime izleyen kimse yok.çok yalnızım yemin ediyorum :S bide öğretmeniniz yardım ediyor çok şanslısınız yeminlen :D

kolay gelsin, bende eskişehirdeyim, bu anadolu lisesi neredeydi ki tepebaşında olan mı  :P birde ilgi göremediğimiz için gılgamesh beklemeye aldık diye yazmışsınız, ilgi görmek için mi çeviriyorsunuz

Posted Images

4. kısım dahil çevirdik. Biz de bir yayınevi bulursak kitap olarak çıkarmayı düşünüyoruz.

Selam dostum, öncelikle tebrikler. Lisede böyle bir şey yapıyor olmanız gerçekten takdire şayan bir durum açıkçası.

Sao'nun çevirisi bittikten sonra yayınevi konusunda yardımcı olabilirim diye umuyorum. Bir kaç tanıdığım var, soruşturabilirim ama önce çevirinin bitmesi lazım. Ayrıca telif hakkı da sorun olacaktır, onunla ilgili de yardım alabiliriz sanırım.

Sevgiler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kolay gelsin, bende eskişehirdeyim, bu anadolu lisesi neredeydi ki tepebaşında olan mı  :P birde ilgi göremediğimiz için gılgamesh beklemeye aldık diye yazmışsınız, ilgi görmek için mi çeviriyorsunuz istediğiniz/ sevdiğiniz için mi çeviriyorsunuz animeleri :blink:  sizde popüler kültürün kurbanı olmayın bazı fansublar gibi <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

önyargılı davranmak istemem ama Mesela SAO light noveli için(Daha önce okumuştum)  çevirmeden önce ilk olarak çeviren arkadaş okuyup anlarsa daha iyi olur, çeviride eklemeler çıkarmalar yapması gerek.Oyle görduğünu direkt çevirirse anlam bulanıklığı oluyor. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.