Jump to content

Hikigaya Fansub

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 574
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hikigaya Fansub Olarak Daha Yeni Açıldık.   Çevirmenlerimiz Çok Yok Fakat Yeterince Seri Çevirebileceğimize İnanıyorum.   Çevirmen Alımları Devam Ediyor İlerleyen Zamanlarda Daha Çok Güncel Seri'y

ÖNEMLİ DUYURU!   Kimseyi kırmak istemiyorum, tamam herkes çevirimizi yorumlayabilir onada birşey demiyorum.  Fakat hakaret ederseniz bende hakaret ederim yeter arkadaşlar GOOGLE TRANSLATE İLE ÇEVİRİ Y

Tokyo Ghoul Opening Çevirisi Eklenmiştir.     İyi Seyirler.

Posted Images

Öncelikle teşekkürler ama söylemek istediğim birkaç şey var. Serilerinizden birkaçını takip ediyorum ama inanın bazı yerlerde ne demek istediğiniz bile anlaşılmıyor. Türkçe imla hataları bolca var neyse o bir kenara ama bazı yerlerde gerçekten şüpheye düşüyorum google translate mi kullanıyorsunuz diye. Tamam emeğiniz için teşekkürler ama çevirdiğiniz seriler takipçisi fazla olan seriler daha fazla özen gösterin lütfen, açıkçası izleyenlerin çoğu takmıyor kaliteyi ama ben gerçekten rahatsız oluyorum baştan savma olunca. Çalışmalarınızda başarılar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle teşekkürler ama söylemek istediğim birkaç şey var. Serilerinizden birkaçını takip ediyorum ama inanın bazı yerlerde ne demek istediğiniz bile anlaşılmıyor. Türkçe imla hataları bolca var neyse o bir kenara ama bazı yerlerde gerçekten şüpheye düşüyorum google translate mi kullanıyorsunuz diye. Tamam emeğiniz için teşekkürler ama çevirdiğiniz seriler takipçisi fazla olan seriler daha fazla özen gösterin lütfen, açıkçası izleyenlerin çoğu takmıyor kaliteyi ama ben gerçekten rahatsız oluyorum baştan savma olunca. Çalışmalarınızda başarılar.

Ne demek istedeiğinizi anladım.  Fakat çok dikkatli yaptığımız bir iş cümleler o yerlere uyuyor fakat anlamaları farklı olarak uyuyor. Ben 2 kere izliyorum o çeviriyi ondan sonra encode edip upload ediyorum. Görüşleriniz bizim için değerli tabii ki. Görüşlerinizi Bizimle Paylaştığınız İçin Teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fansubu Kapatıyorum Arkadaşlar Yeterince Hakaret Yapıldı Artık.

Hepinize İyi Günler İyi Forumlar.

Projelerinizi özellikle takip etmiyorum ,izlemişsem bile hatırlamıyorum ama keşke bırakmasaydınız...

Çoğu kişi konuşur ,şikayet eder ama şikayet ettiklerini dahi yapamazlar ,herkes hata bulur ama düzeltmeye çalışmazlar...

Zaten ,Türkiyede uğraşan azdı ama kısaca ,iyi kötü tüm çevirileriniz teşekkürler ,umarım bir gün çeviri işine devam edersiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Projelerinizi özellikle takip etmiyorum ,izlemişsem bile hatırlamıyorum ama keşke bırakmasaydınız...

Çoğu kişi konuşur ,şikayet eder ama şikayet ettiklerini dahi yapamazlar ,herkes hata bulur ama düzeltmeye çalışmazlar...

Zaten ,Türkiyede uğraşan azdı ama kısaca ,iyi kötü tüm çevirileriniz teşekkürler ,umarım bir gün çeviri işine devam edersiniz.

Bırakmayı Pek İstemedim Fakat Golden Time 15.Bölümün Yorumlarına Bakarsanız Herşeyi anlatıyor O yorumlar.

İnsanların Çabasını Bu şekilde değerlendiren insanlar oldukça çeviri yapanlarda elbette azalır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bırakmayı Pek İstemedim Fakat Golden Time 15.Bölümün Yorumlarına Bakarsanız Herşeyi anlatıyor O yorumlar.

İnsanların Çabasını Bu şekilde değerlendiren insanlar oldukça çeviri yapanlarda elbette azalır.

Evet ,o yorumları görmüştüm ve haklısınız ,böyle bir durumda bırakmanız normal...

Genede ,şimdiye kadarki ,tüm çevirileriniz ve uğraşlarınız için teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet ,o yorumları görmüştüm ve haklısınız ,böyle bir durumda bırakmanız normal...

Genede ,şimdiye kadarki ,tüm çevirileriniz ve uğraşlarınız için teşekkürler.

Ben Teşekkür ederim.

Çevirmenlerin Emeklerini Bilip Onlara Teşekkür Eden Arkadaşlara Ben Teşekkür Ederim.

O Yorumları Umursamayıp Çeviriyi Bizden İzleyen Herkese Teşekkürler Ve Böyle Bir Ortamda Tüm Fansub Ve Çevirmenlerine Başarılar Dilerim.

İyi Forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.