Jump to content

kaenx

Önerilen İletiler

Herkese Merhabalar,

öncelikle kendimden bahsediyim
Ben bora biraz uzun süredir animelerle içli dışlı bir ilişkim var,başta one piece,naruto,bleach ve benzeri sürükleyici uzun soluklu serilerin fanıyımdır.ilerde yapmak istedigim işte anime manga benzeri şeylerde çizim işleridir tabi buna daha baya bir var neyse bu kadar konuşmak yeter konunun ilerliyen kısımlarında daha çok tanışırız :) elimden geldigince birşeyler karalayıp sizlerin ilgisine sunmaya çalışacagım,şimdiden ilginiz alakanız ve eleştirileriniz için teşekkür ederim.(benim kişisel cizim sayfama ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.konu ile ilgili her cizimimi buraya upload etmeye çalışacagım,resimleri tıkladıktan sonra daha fazla ayrıntılı hali için açılan resme tekrar tıklamanız yeterli)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese Merhabalar,   öncelikle kendimden bahsediyim Ben bora biraz uzun süredir animelerle içli dışlı bir ilişkim var,başta one piece,naruto,bleach ve benzeri sürükleyici uzun soluklu serilerin fanıy

Sen öyle san :D Bu forum ne Cin Aliler gördü :D Çalışmaların gayet güzel ve hoş :)

teşekkür ederim millet ,genelde resimlerimin kenarlarında imzam oluyor çok belirgin resmi görüntüsünü bozucak şekilde imza atmamaya çalışıyorum şu an çalınmaktan çok uzakta bi seviyedeyim ama yinede düşüncen icin teşekkür ederim,:)

skrillex valla bende çok amatörüm ama yardımcı olmak tabiki isterim elimden geldigince :) teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

teşekkür ederim millet ,genelde resimlerimin kenarlarında imzam oluyor çok belirgin resmi görüntüsünü bozucak şekilde imza atmamaya çalışıyorum şu an çalınmaktan çok uzakta bi seviyedeyim ama yinede düşüncen icin teşekkür ederim, :)

skrillex valla bende çok amatörüm ama yardımcı olmak tabiki isterim elimden geldigince :) teşekkürler

Sen öyle san :D Bu forum ne Cin Aliler gördü :D Çalışmaların gayet güzel ve hoş :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bora bu resimleri çalan olur benden söylemesi :)

Fun artlarını bilgisayar da mı elinle mi yapıyorsun bilmiyorum ama önüne en azından küçük bir kağıtla nickini yaz ki kimse alıp ben yaptım demesin :)

Eline sağlık :)

fööötöşök(Barzo akası ile :D ) ile silebilirler imzanı sakın sağ veya sol köşelere atma ve küçük olmasın . ayrıca gayet başarılısın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fööötöşök(Barzo akası ile :D ) ile silebilirler imzanı sakın sağ veya sol köşelere atma ve küçük olmasın . ayrıca gayet başarılısın :D

:) şu an çalınması beni üzmekten çok daha iyi hissettirir çünkü daha oldukça amatörüm  çalınıyor olması onların güzel oldugunu ve gelişme kaydettigimi gösterir benim için :) ben çalışmalarıma imza atarken veya yayınlarken bile tereddüt halindeyim o kadar iyi çizerler ve çalışanlar varki o yüzden şu an için çokda problem degil sizin gibi sevenler sayanlar hoşuna giden insanlara bi gram keyif aldırtabiliyorsam çalışmalarımla benim için yeterli :) yine düşünüp yazdıgınız için tekrar teşekkür ederim saolun =)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.