Jump to content

kaenx

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese Merhabalar,   öncelikle kendimden bahsediyim Ben bora biraz uzun süredir animelerle içli dışlı bir ilişkim var,başta one piece,naruto,bleach ve benzeri sürükleyici uzun soluklu serilerin fanıy

Sen öyle san :D Bu forum ne Cin Aliler gördü :D Çalışmaların gayet güzel ve hoş :)

Eğer çizmek istersen, alta bir karakterin betimlemesini yazdım :)

Siyah saçlarını atkuyruğu yaparak toplamış, karanlıkta tek görülebilen tarafı kırmızı gözleri olmuştu. Kız durduk yere gülüyordu. Ama normal biri gibi değil, kurbanını öldüren bir seri katilin elde ettiği hazzın etkisiyle gülüyor gibiydi. Soğuk, kıpkırmızı gözleriyle bana bakıyordu. Dudakları ince, rujsuzdu. İnce kaşlarının altında küçük bir ben vardı. Yaklaşık 18 yaşlarında olmalıydı.

birşeyler çizmeye çalişayim yalnız betimlemen güzel hoş karakterin tarzı görünüşü hakkında biraz fazla boşluk var şimdilik kafama göre birşeyler çiziyorum bi bakalim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

birşeyler çizmeye çalişayim yalnız betimlemen güzel hoş karakterin tarzı görünüşü hakkında biraz fazla boşluk var şimdilik kafama göre birşeyler çiziyorum bi bakalim :)

Süpersin :) Bakıyım başka bir yerde daha tasvir etmiş miyim bu karakterin ilk görüşteki algıladıklarıydı. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Süpersin :) Bakıyım başka bir yerde daha tasvir etmiş miyim bu karakterin ilk görüşteki algıladıklarıydı. :)

bana o anki duruşundan çok genel görüntüsünü tasvir etmelisin,hani kılıç taşiyormu çirkinmi seksimi kolunda dövme varmı,bunun gibi ince ve belli edicek ayrıntıları verdikten sonra karakteri bi oturtalım ondan sonra verdigi pozda gülüyor agliyor duruş biçimi şusu busunu yapalim :) böyle daha kolay olur 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bana o anki duruşundan çok genel görüntüsünü tasvir etmelisin,hani kılıç taşiyormu çirkinmi seksimi kolunda dövme varmı,bunun gibi ince ve belli edicek ayrıntıları verdikten sonra karakteri bi oturtalım ondan sonra verdigi pozda gülüyor agliyor duruş biçimi şusu busunu yapalim :) böyle daha kolay olur 

Tamam, ben en geç yarın kafamda tamamen netleştirir bir şeyler yazarım :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.