Jump to content

Fairy Tail güzeli sizce kim?

aytacakcan

Fairy Tail güzeli sizce kim?  

237 oy

1. 1. Fairy Tail güzeli sizce kim?

• Cana
      12
    • Juvia
      17
    • Mirajane
      54
    • Erza
      91
    • Levy
      4
    • Bisca
      4
    • Lucy
      54
    • Evergreen
      1

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 154
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Mirajane tabiki  :P

Varmı Erza Gibisi  ;D

Fairy Tail güzellik yarışmasında Erza seçilmişti sizce kim olmalı?

Posted Images

• Forum Admin

Erza diğer bayanlarla karşılaştırılamaz bile  -_-

Bir kadında olması gereken her özellik Erza da var. Güzel, seksi, çekici, zeki, güzel yemek pişiriyor ve anaç... En önemlisi de saçma ya da ciddi her şeyi ciddiye alması adam yerine koyması :)

Benim için güzellik sadece fizikte olmadığı için tüm durumları düşündüğümde Erza herkesi sollar :)

Bu haftaki bölümde mest oldum lan.. Mangayı okudum biliyordum ama gene de mest oldum.. Gelecek bölümü iple çekiyorum :D

Erza ya bu özellikleri ile en yakın olan Mirajane,, Hatta Mirajane in büyüsü daha hoş.. İnsan heyecanlanıyor Mirajane in vs attığı bölümlerde :D Ancak büyüsünü çok nadir kullandığı için sinir oluyorum  <_<

Ama şöyle söyleyeyim forumun erkekleri eğer Erza gibi bir kız bulursanız kesinlikle kaçırmayın  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Erza diğer bayanlarla karşılaştırılamaz bile  -_-

Bir kadında olması gereken her özellik Erza da var. Güzel, seksi, çekici, zeki, güzel yemek pişiriyor ve anaç... En önemlisi de saçma ya da ciddi her şeyi ciddiye alması adam yerine koyması :)

Benim için güzellik sadece fizikte olmadığı için tüm durumları düşündüğümde Erza herkesi sollar :)

Bu haftaki bölümde mest oldum lan.. Mangayı okudum biliyordum ama gene de mest oldum.. Gelecek bölümü iple çekiyorum :D

Erza ya bu özellikleri ile en yakın olan Mirajane,, Hatta Mirajane in büyüsü daha hoş.. İnsan heyecanlanıyor Mirajane in vs attığı bölümlerde :D Ancak büyüsünü çok nadir kullandığı için sinir oluyorum  <_<

Ama şöyle söyleyeyim forumun erkekleri eğer Erza gibi bir kız bulursanız kesinlikle kaçırmayın  :D

Resmen duygularım açıklanmış burada :D  Erza vazgeçilmez  :wub:  :wub:  :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En güzel Erza açık ara ondan sonra Lucy geliyor. Zaten Fairy Tail'de de yapmışlardı güzellik yarışması Erza olmuştu 2. Lucy'ydi mantıklı yapmışlar. Erza'yı görünce göz kamaştırmıştı hem görsel hemde kişilik olarak. Lucy'i karakter olarak daha çok sevsemde ısınsamda Lucy bir tık geride

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.