Jump to content

Space Dandy’nin İlk Reytingleri

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sebebi beklentisinin yüksek olması  -_- Gelecek hafta bu kadar çok reyting alacağını sanmıyorum.. Çünkü beklenildiği gibi değildi ilk bölümü bana göre

Space Dandy zirvede.   Sonunda Space Dandy anime serisinin ilk bölümünün reytingleri açıklandı. Space Dandy için büyük yatırımlar ve animelerde şimdiye kadar görülmemiş bir reklam kampanyası yapan T

tek kelimeyle kötüydü beklenti yüksek diye okadar cok kişi izlemiş olabilir  :)

Aynen...

Belkide çok öne srüldüğünden midir nedir, Sao da Shingeki'de güzel başlayıp, büyük beklentiler oluşturarak başlayıp daha sonradan normal anime kıvamına dönen türler oldu.Bunun en iyi örneği Sao bence...

Space Dandy daha ilk bölümü şimdilik ama ilk bölümde bana göre "komik anime" tarzının dışına pek çıkamadı.Hani bu animeyle ilgili bir beklentim yokdu ama beklentisi olanlara göre sıradan "komedi" animesi türünde başladı.Heee elbette kötü dediğim yok yanlış anlaşılmasın iyi güzeldi de, bana göre bir ekstrası gelmedi...

PS: Baş karakter South Park daki Kenny gibi paso ölüp ölüp dirilirse belki bir değişiklik olabilir ama :D

Aksine bence izle ;) Kimsenin animeyi kötülediği yok,komedi tarzında bir anime şimdilik ...

PS: Bu arada bilgine imzanı düzenle istersen ^_^ Adminler uyarmasın

2 'den fazla yasakmış ancak benim orada iki tane var şimdi bir admine soracağım sorun varsa düzeltsin hayır herkes diyor öyle  :mellow:   :bird-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu kadar yatırım falan diyosun, tabii ki izlencek :D biter bitmez başlamayı düşünüyorum, ilk bölümlerden sararsa hepsini arka arkaya bile izleyebilirim.

o değil de listenin yarısı bitmiş animeler, hatta bikaç tanesi yıllaar yıllar önce bitmiş animeler. bu listede 1. olması beni öyle şok etmedi. bi de One Piece'i sırası düşük geldi, mangası hep 1. ama reytingleri düşük he. japonlar garip adamlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk bölümden bomba gibi başlayıp sonradan düşüşe geçmesinden iyidir bence. Nasıl başladığı da önemli ama nasıl devam ettiği daha önemli en önemlisi de elbette nasıl bittiği. Bir nevi iyi anime = iyi final.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

İlk bölüm kötü denmiş nereden bakarsanız bakın bu bölüm tanıtım amaçlı yapılmıştı bence, hani ileriki bölümlerde nasıl karakterler çıkacağını adamın nasıl birşeyle uğraştığını anlatıyordu

(avcı olduğunu, büyük göğüslü kızlardan değilde güzel kalçallı kadınlardan hoşlanması gb. :D

İleriki bölümlerde hareketli sahneler göreceğimize inanıyorum ;) (Bunlar benim şahsi tahmin ve görüşlerim)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.