Jump to content

Space Dandy’nin İlk Reytingleri

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

Misafir Leffwn

Space Dandy zirvede.

Sonunda Space Dandy anime serisinin ilk bölümünün reytingleri açıklandı. Space Dandy için büyük yatırımlar ve animelerde şimdiye kadar görülmemiş bir reklam kampanyası yapan Toonami açıkladığı reyting listesinde Space Dandy ile gövde gösterisi yaptı.

1 milyonu geçmeyi başaran ender anime serilerinden biri olan Space Dandy’i beğendiniz mi?

nOvLR.png

uuqhx.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sebebi beklentisinin yüksek olması  -_- Gelecek hafta bu kadar çok reyting alacağını sanmıyorum.. Çünkü beklenildiği gibi değildi ilk bölümü bana göre

Space Dandy zirvede.   Sonunda Space Dandy anime serisinin ilk bölümünün reytingleri açıklandı. Space Dandy için büyük yatırımlar ve animelerde şimdiye kadar görülmemiş bir reklam kampanyası yapan T

tek kelimeyle kötüydü beklenti yüksek diye okadar cok kişi izlemiş olabilir  :)

Misafir Leffwn

shinichiro watanabe söz konusuysa gerisi teferruattır. bitsin bi bakalım, hepsini tek seferde izlemeyi planlıyorum. cowboy bebop un hafif meşrep versiyonu gibi duruyor ama sanki, bilemedim?

faye valentine neyine yetmiyodu watanabe abiğğcuuuğğm?

http://www.animefantastica.com/space-dandy

tek kelimeyle kötüydü beklenti yüksek diye okadar cok kişi izlemiş olabilir  :)

İlk bölümden böyle bir karar vermek saçma değil mi? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Genelde SAO, Shingeki no Kyojin gibi animelerin ilk bölümü bomba gibi düşmüştü siteye :) Hatta Shingeki nin ilk geldiği gün ben sitenin chatindeydim ve en az 10 kişi Shingeki no Kyojinin ilk bölümünden bahsetmek için girmişti chat e.. Ha sonradan animeler cozuttu ona bişi diyemem :D

Çok büyük beklentiler taşıyan animenin ilk bölümü de süper olmalı bence.. Ha Space Dandy kötü bir anime değil ama ilk bölümü beklenildiği gibi değildi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kendim çevirdiğim için demiyorum ama her animenin kitlesi farklıdır herkese hitap etmez. Ben şahsen tarzı,esprileri,çizimleri,müzikleri her açıdan beğendim. "Çok kötü" "Bu ne abi" gibi yorumları hak etmiyor hele ki ilk bölümünden.

Sizin bahsettiğiniz animeler shounen animeler tabiki patlama yapacak konusu belli. Adı üstünde shounen. Space Dandy ise komedi/aksiyon türünde. O yüzden aynı kefeye koymak olmaz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzlemeyi düşünüyordum  :embarrassed2-onion-head-emotico  :ahaaah-onion-head-emoticon: ancak dediğiniz gibi kötüyse izlemeyeceğim  :hell-yes-onion-head-emoticon: zaman önemli sonuçta  :bled2-onion-head-emoticon:  :ghost-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Genelde SAO, Shingeki no Kyojin gibi animelerin ilk bölümü bomba gibi düşmüştü siteye :) Hatta Shingeki nin ilk geldiği gün ben sitenin chatindeydim ve en az 10 kişi Shingeki no Kyojinin ilk bölümünden bahsetmek için girmişti chat e.. Ha sonradan animeler cozuttu ona bişi diyemem :D

Çok büyük beklentiler taşıyan animenin ilk bölümü de süper olmalı bence.. Ha Space Dandy kötü bir anime değil ama ilk bölümü beklenildiği gibi değildi

Aynen...

Belkide çok öne srüldüğünden midir nedir, Sao da Shingeki'de güzel başlayıp, büyük beklentiler oluşturarak başlayıp daha sonradan normal anime kıvamına dönen türler oldu.Bunun en iyi örneği Sao bence...

Space Dandy daha ilk bölümü şimdilik ama ilk bölümde bana göre "komik anime" tarzının dışına pek çıkamadı.Hani bu animeyle ilgili bir beklentim yokdu ama beklentisi olanlara göre sıradan "komedi" animesi türünde başladı.Heee elbette kötü dediğim yok yanlış anlaşılmasın iyi güzeldi de, bana göre bir ekstrası gelmedi...

PS: Baş karakter South Park daki Kenny gibi paso ölüp ölüp dirilirse belki bir değişiklik olabilir ama :D

İzlemeyi düşünüyordum  :embarrassed2-onion-head-emotico  :ahaaah-onion-head-emoticon: ancak dediğiniz gibi kötüyse izlemeyeceğim  :hell-yes-onion-head-emoticon: zaman önemli sonuçta  :bled2-onion-head-emoticon:  :ghost-onion-head-emoticon:

Aksine bence izle ;) Kimsenin animeyi kötülediği yok,komedi tarzında bir anime şimdilik ...

PS: Bu arada bilgine imzanı düzenle istersen ^_^ Adminler uyarmasın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.