Jump to content

Space Dandy’nin İlk Reytingleri

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sebebi beklentisinin yüksek olması  -_- Gelecek hafta bu kadar çok reyting alacağını sanmıyorum.. Çünkü beklenildiği gibi değildi ilk bölümü bana göre

Space Dandy zirvede.   Sonunda Space Dandy anime serisinin ilk bölümünün reytingleri açıklandı. Space Dandy için büyük yatırımlar ve animelerde şimdiye kadar görülmemiş bir reklam kampanyası yapan T

tek kelimeyle kötüydü beklenti yüksek diye okadar cok kişi izlemiş olabilir  :)

güzeldi fakat o kadarda dğildi yani :D haftaya giremez :D bide bleach ya biteli 2 sene mi ne oldu hala liderliği zorluyor bea :D

Bleach liderliği zorlamıyor, zaten liderdi. Bu hafta Space Dandy yüzünden 2'ci oldu. Bidahikine yine her zamanki gibi 1. sıradaki yerini alıcaktır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Space Dandy 'nin ilk bölümü beklediğim kadar  güzel değildi. Bu arada Bleach hala liderlikte  :wub: 

Benmi yanlış gördüm space danty 1. olmuş yada sen fanboyluk yapıyorsun .

Genelde SAO, Shingeki no Kyojin gibi animelerin ilk bölümü bomba gibi düşmüştü siteye :) Hatta Shingeki nin ilk geldiği gün ben sitenin chatindeydim ve en az 10 kişi Shingeki no Kyojinin ilk bölümünden bahsetmek için girmişti chat e.. Ha sonradan animeler cozuttu ona bişi diyemem :D

Çok büyük beklentiler taşıyan animenin ilk bölümü de süper olmalı bence.. Ha Space Dandy kötü bir anime değil ama ilk bölümü beklenildiği gibi değildi

Ben deniz Shingeki araken buldum bu siteyi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.